GalantWeb

Voda u řidiče

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak mi tam zas teče.................... .....foták je na palubce   :'(...Robb teče do galanta,2 kr podlepená guma silikonem a na nic,stříkám vodu zahr hadicí
stříkám na to vodu zahradní hadicí, 2* podlepeno silikonem, to to ten mráz dokázal roztrhat?.
« Poslední změna: 05.04.2011 - 21:01:22 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Zajeď si někam kde dělaj autoskla a nech si to odříznout a znovu přilepit. To je nejlepší co můžeš udělat. Takový to zamáznutí je k hovnu. Na služebním bylo měněno čelní sklo. Po výměně kolem okna zatékalo-reklamace-zamáznuto z venku-teklo znovu-reklamace-zamáznuto zevnitř-teklo znovu-náš vedoucí už na to sere
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ok, uvidím, okno mám připojištěný, tak že možná by to šlo, ale s cenou připojištění se nevejdu do ceny okno + lišty ty od haubny ke kufru, který se udajně demontáží zničí, tak furt váhám.
« Poslední změna: 05.04.2011 - 21:26:19 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
šak si necháš starý okno. Určitě se nějak domluvíš
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Jindřišák

To je docela masakr. Bych toho rovnou zneužil, mě trápí v zimě, že se mi dělá námraza zevnitř na skle. Pak škrabu z venku a ještě zevnitř.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Misak

vnitrni namrazu mam v zime taky ve vsech autech. obvykle to je tim, ze si nanesu snih do auta, ten roztaje, voda/vlhkost pak vzlyna na okna a rano je z toho namraza. Kdyz jsem mel v aute sucho nebo kdyz to nasledne vsechno vyschlo, tak i pri -20 zadna namraza zevnitr na oknech nikdy nebyla.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Howler

asi uz kdysi z oknem někdo manipuloval, což znamená či nemaznamená, že je to bouračka. Měl jsem stejný problem, dole se mi okno odchlipovalo tak jsem to nechal u karosaře zalepit a ten mi řekl, že na horní hraně okno drželo na 30cm  ^_^. Za hnusných 1500 přelepeno a doted bez problému. -_-


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
O bouračce nevím, a první 2 roky bylo vše ok.


Offline Howler

myslel jsem, že to nalepená vydrží doživotně. Tím pádem se ti z nějakých dovodu dostala námraza za těsnění kolem okna a mráz udělal své. Ale to se taky nestává často.... :roll:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
nečetl sem to cele ale poradim Ti vyměň si na pojištovnu přední okno a připrav si cca sedmičku na opravu kolem okna a to hlavně nahoře...já sem se na to vykašlal a druhym rokem sem chytal vodu v mičce... jo jo nasmáli sme se ale voda všude....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Trewor

Jelikož mi teče k řidiči tak jsem včera vysoušel a hledal kudma.
Podezření na dveře který nahoře nedolýhaj dobře a při velkym kalupu vybruje vršek se nepotvrdilo, takže jsem oddělal koberec a máti mě kropila hadicí dokud se neudělal čůrek v rohu podlahy a tunelu u pedálu plynu.
Sundal jsem stěrače a mřížku pod sklem a nepřipadá mi, že by bylo sklo špatně přilepený.

Z toho co jsem tu přečet to můžou být 2 věci. Buď odlepený sklo ale to by snad neteklo takhle uprostřed? Nebo jde voda od žlabu před oknem pro stěrače a topení. Tam ale nevim kde bych našel kudma a jak se tam dostat.
Palubku se mi fakt sundavat nechce :evil: ](-:

Nějaký nápady?
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Drak

bud odlepený sklo a nebo jestli máš šíbr, tak ucpaná odtoková hadice. Případně ještě roztržená guma pod hagusama jestli je máš. Pak už jedině může zatíkat protrženýma gumovýma zaslepkama a průchodkama kabelů.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mě voda na bývalým galantu vytejkala u vntřního zrcátka,ale jen někdy,příčinu jsem neodhalil.


Offline Trewor

Šíbr mam ale hadice jsem si ozkoušel a všechny 4 jsou v pohodě průchozí a netečou. A teklo by to od strany né od středu auta.
Ta záslepka je dobrej tip. Ale blbý je, že to teče pod izolací a přes ní a kupu kabelů je prd vidět :(
Sklo by myslim muselo být odlepený někde na straně jelikož dole by to teklo do kopce.
Teď pršelo tak jsem zvědavej kolik vody tam budu mít.
Svatý offroady kde nejsou žádný koberečky a maximálně nějaký gumový rohože tak se udělá do podlahy díra a hotovo.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Werewolf66

To je sice fakt, ale téct by nemělo do zadnyho auta
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Odlepené sklo , jinudy ti zatékat nemůže .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Ale může ... Já měla prožraný odtokoví kanál pod sklem od vyhnilého listí a bůh ví čeho ještě úplně v rohu u spolujezdce . Když se sundali stěrače a plasty pod sklem tak to vidět nebylo, ale v noci při použití silného světla to bylo krásně vidět pod palubkou , ale musíte tam strčit hlavu :-D
Dobso...


Offline Pepe

Já to tušil , že sem vtáhneš prohnilý prostor za klimou . To bylo na tvém i Kamenožroutovém voze .Tuto závadu jsme zatím neobjevili , tyto vozy zatím drží tento prostor .Proto jsem se o něm nezmiňoval . Promiň . ](-: ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001