GalantWeb

Sraz Zličín a Lasergame

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
a chčije a chčije..... jak by řekl klasik Kemr.......(admin snad promine....).... :lipsread:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline tombik

Takze at to nezapadne, znovu oteviram debatu. Zatim jsme se k casu vyjadrili jen dva. Takze zatim plati 14:00 Zlicin-metropole u mycky.


Offline Drak

budu tam...ve 14:00 u myčky v Metropoli Zliřín
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

já taky jen to auto mám špinaví  :D z toho deště ,bude ostuda  :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline morfes

Celý týden mám auto v Praze, tak snad ho tam ještě mám :lipsread: mám ho pár ulic od bytu, páč na žižkově jsou všude modrý zony pro rezidenty :mad:
taky ho musím umýt, bude lehce více opršené.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline tombik

panove, cistotu vozu neresime :) Hlavne kdyz dorazime :)


Offline Misak

Tak jsem to uhajil. Stalo me to zlomenej nos a roztrzeny oboci ale dorazime i s moji polovickou.
Jen je krize, takze dorazim sockou, v nadrzi mame sucho.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline tombik

Tak jsem to uhajil. Stalo me to zlomenej nos a roztrzeny oboci ale dorazime i s moji polovickou.
Jen je krize, takze dorazim sockou, v nadrzi mame sucho.

Kde parkujes? Precucneme trochu ode me z nadrze akorat na cestu. Vzhledem k tomu ze budu po tom srazu uklizet micku na delsi dobu do garaze, tak v ni nebudu chtit nechavat zvetrat zbytecne velke mnozstvi paliva. Napis mi do PM jak to vidis.

Jinak pokud to porad vidis na socku, tak bych si mozna mohl udelat trochu zajizdku a nabrat Vas.


Offline koty

kolik vás přijede kluci zatím jsem napočítal nějak 5 nebo 6
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline tombik

Taky jsem zatim napocital 6, pevne verim ze muzeme pocitat i s Dragonem...takze bych to videl na 8 i s Mysakovou pritelkyni. To znamena hra 4 na 4 to uz by slo :)


Offline koty

beru taky přítelkyni ale ta asi moc hrát nechce  :D  bude se stydět  :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline morfes

Já se asi hry nezúčastním, páč jak jsem říkal, přijedu nejspíše jenom na otočku :mad:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline koty

nebo bych se na tu hru vyprdnul pokecali bychom a hlavně bych se představil osobně jakože nový člen  :D a pak jet do té restourace jak řekl tombík rád se nabaštím -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline tombik

Je mozne to jakkoli preskladat po tom co se sejdeme.

Mame vozidla a vzdalenost Unhoště od Zlicina je vskutku titěrná.

Jinak přítelkyni uklidnit. Nevím jak ostatní ale tombik to hrál celkem 2x a zaručeně vždycky prohrál :D

morfes: Hele a nechces si to trochu jeste promyslet? Nevim jak ostatni ale taky neplanuju akci do noci, mam taky zkouskovy. Hodinku dve bys snad s nama pobyt mohl ne? :)
« Poslední změna: 21.05.2010 - 21:06:28 od tombik »


Offline Misak

Misak a Vrtule to nehrali nikdy, takze asi tak. Ale zahrali by si oba. :-D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Misak

Tak diky vsem za hru. A doufam, ze to zas nekdy zopakujem a zacatecnicke stesti me neopusti ani napriste :-)
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline tombik


Offline morfes

LaserGame byla dobrá zábava :)
konečně jsem viděl Drakova Legnuma v realu i když nebyla příležitost si ho pořádně prohlédnout :lipsread:
ale v zrcátku vypadá fakt nádherně kor ta bílá, fakt peckovní! :D

Bylo to příjemné, i když krátké :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline koty

jj bylo to fajn a ten legnum jede jak blázen když jsme jeli už domu tak se stím nepáral  :D jinak hra zajímavá -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline tombik

Jj Leguan me pri odjezdu pekne osolil :D
« Poslední změna: 23.05.2010 - 10:58:04 od tombik »