GalantWeb

DIGI KLIMA

Offline maxx2

Zdar hosi. Nebudem zakladat nove tema ked sa tu riesia veci kolo klimy. Potreboval by som vediet ci sa da dostat rozobratim elektromagnetickej spojky klimakompresoru ku lozisku tak aby sa dalo premastit, pretoze som presiel jeden zatopeny podjazd kde mi isla voda az cez prednu kapotu a zacal kompresor ked nieje zopnuty tak šumet ako ked je suche lozisko.po zopnuti spojky to prestane. Vdaka
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Pepe

 Je možné , že šustí jen prach - písek  mezi lamelou a řemenicí . Ložisko je oboustranně kryté , jedině kompresor a vše vyfoukat .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline maxx2

A ako sa ta el.mag. spojoka rozobera? Vsimol som si niekolko skrutiek po obvode. Ich povolenim sa dostanem k tej lamele? Samozrejme najskor zhodit remen z remenice
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Sir Dag

ja mam to same. me se nejdriv ukaze vlocka s eco, pri dalsim stisku jenom vlocka a pri opetovnem se vypne. stejne chovani mam i v druhem galikovy. Jinak panel jsem videl v akci i u gdi a rozdil nepocituji. Pravda je, ze oproti memu modrasku panel ve stribrnaku sviti lepe. Mozna zarovka neni tolik vysvicena. No kazdopadne jsem mel ted toho avance a tam svitil zatim uplne nejlepe. Zadne tmave skvrny ci nazloutly podsvit. Bile znaky byly bile a pozadi modre az do fialova. Opravdu se mi to libilo. Jinak na penel se chystam dobrej pul rok a jeste jsem ho neotevrel, takze nevim jak to tam vypada, nemohu tudiz soudit proc maji panely vychylky. Ovsem uznavam, ze maji...jen je mi porad zahadou proc..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

A ako sa ta el.mag. spojoka rozobera? Vsimol som si niekolko skrutiek po obvode. Ich povolenim sa dostanem k tej lamele? Samozrejme najskor zhodit remen z remenice
Bez rozebírání - anebo stačí demontovat středovou matici a řemenici celou sundat . Podívej se do "servisního manuálu ".
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

já tam prostě nikde nevidim ty žárovky..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

žárovky jsou pod displejem a rozptyluji se přes fresnelovu čočku a modrou folii. Bud tam dás COB svitici LED destičku a nebo cele předělaš třeba na svitící folii. Další kouzlo jde udělat s polarizační folii.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=t92uoZRjXaM[/youtube]

« Poslední změna: 17.10.2016 - 19:22:47 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tady jsou 2 žárovky podsvitu čudlíků a z druhé strany jsou 2  menší žárovky podsvitu displeje.


Offline Sir Dag

já myslel žárovky na tlačítka...koukám ty jsou dvě..tak to se divím, že to osvítí tlačítka rovnoměrně..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

mno..třeba se do toho v příštím týdnu pustím :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

kamarád mi vylil pod panel řadičky kolu..takže budu dávat vše ven i včetně koberce :(
Vše vyčistit a překontrolovat. Nejhůř snad dopadl ovladač vyhřívání sedaček.. ten půjde na total rozebírku...ach joooo  ](-:
Zas na tři dny rozeberu galíka..problém je, že je tu kosa jak.....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To ti nezávidím,třeba pomůže líh.


Offline Sir Dag

nejdřív jsem si říkal, že to udělám až na jaře při generálce..ale je mi zima a už chci výhřev sedaček :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Ty nemáš jiný spínač topení v sedačkách ???? ](-: ](-: ](-: Nebo nevíš kde jej máš ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

chce to vyčistit..jinak už jezdím na dvou rezervách...v sobotu jsem rozsekal druhou gumu z těch mých nových pneumatik (6 měsíců je mám)
Jedna padla po 4 měsících a druhá po 6měsících. Další dvě jsou na odpis též, ale ještě nebouchly..na kadově řeknou zbohem úplně :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
.....nových,to  jako byly funglovky?