GalantWeb

Světla

Rob · 364 · 91918

Offline Sir Dag

vím..možná je už pozdě...ale chci se zeptat..

Je dobrý nápad rozebírat (rozlepovat) eu světla. Respektive jak moc dobře to jde. Nejsou moc náchylné na zbělání?

Druhý dotázek....nemá náhodou někdo někde rozebraný, rozbouraný světlo po nárazu ( potřeboval bych něco změřit ve vnitř :D )
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

jde to celkem dobře. Lip teda v troubě, ale i horkovzduškou se to dá. EU světla nezbělají, jsou skleněna. Rozebraný těd žádný nemám.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

nějaký postup na rozdělání? Abych nic nezničil. Přeci jenom přední světla mám jenom jedny :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
horkovzduškou jsem to ofukoval asi 5 minut,pak jsem si opatrně pomáhal šroubovákem,když už  to pak jde od sebe,tak se začne táhnout to lepidlo,tak bacha ať se ti nenalepí na paraboly.


Offline Sir Dag

koukal jsem na youtube, že když někdo takhle upravoval světla tak pak tm dával nové lepidlo..jakýsi černý pásek
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já to slepil z5 tim nahřátým blemcem,co tam byl,ale Pepe si na to koupil ňákou pásku.


Offline Sir Dag

Pepe taky dělal úpravu?  :o pro mě novinka....hm..že bych se stavil u odborníka. Pepeeee :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Butyl Windscreen - jedna je volná za 1000,- peněz . Nová :mellow:
http://www.ntek.cz/soubory/butyl-windscreen-tape-20130-tds-37821a.pdf
« Poslední změna: 04.03.2015 - 12:49:03 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pro tuningáře a případný ..jako.. angel eyes obvod parabol je 34 a 47 cm,měřeno na tom okrasným plastu mezi reflektorem a sklem.
« Poslední změna: 04.03.2015 - 18:13:49 od Rob »


Offline ondraseek

pěkny robe doma kuchas svetla jo?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ne,ale potřeboval jsem do VR-4 světel nacpat evropský paraboly a tohle mi zbylo.ty led pásky to je obrázek od SIR-daga.


Offline ondraseek

jop aha tak to pak jo :mellow:
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Trewor

ty pásky jsou super. Byly by další fotky?
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

Teda Robe..vyžvanil jsi mé překvapení na galant sraz :(

Ach jo......
No každopádně, celý proces i technologii mám vymyšlenou a odzkoušenou na první stavbě led blinkru mého prvního Mišáka :)
Teď to bude provedeno lépe. Proto jsem vyzvídal pár drobností s otevíráním světla.

Proces nafotím a výsledek ukáži :) Bude to páráda. už se těším.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

nevadí..vytvoříme návod pro všechny jak si zkrášlit galanta..od tohu tu všichni jsme .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
On se do toho stejně málokdo pustí,nemá to homo a  :big grin: kontrolujou čím dál tím víc úprav,že Ondrassek? :-D
Ale vypadá to skvěle.


Offline Werewolf66

mno, ja si myslim, ze kdyby jsi to udelal do "sklenenych" svetel....tak to klidne okecas :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!