GalantWeb

Sport edition - mlhové a př. dálkové světla

Host · 8 · 3744

michal95

  • Host
Zdarec , níže jsou odkazy na mlhovky a přídavné světla na galanta SE. Je to mnohem levnější než origo od Denzela nebo z E-bay.com. Tyhle vychází něco kolem 2 tis.  :D

http://www.sportovniautodoplnky.cz/pridavne-dalkove-svetla-cocky-2-ks-o-prumeru-5-5-cm/

http://www.sportovniautodoplnky.cz/pridavne-dalkove-svetla-o-prumeru-8-6-cm/


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
Ahoj lidi. Nezkoušel někdo tyto přídavná světla a mlhovky? Budou opravdu pasovat do nárazníku ze Sport Edition?  -_-

Nebude s nimi případně problém na STK s homologací?


Offline Sir Dag

Homologace je na sklicku..problem neni..jinak tu mlhovku v čočce mám já s Pepem :) Vejde se tam na pohodu. Jinak je budu prodavat, vymenil jsem je za jina svetla. Takze pokud chces....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
Co budeš prodávat? Jen mlhovky, nebo i ty přídavný dálkový?
A jakto, že budeš prodávat? Lépe řečeno za co jsi vyměnil? Něco co vypadá ještě lépe?  -_-
Zájem určitě mám !


Offline Sir Dag

Vymeneno za jine mlhovky s krouzkama..ktere jsem rozdelal a dodelal do nich blinkr. Cele je to v led chipech, ale na sklicku neni homologace. Takze jej nepouzivam jako denni, od toho mam jina svetla denniho sviceni. Ale mam to tam prostw jen tak pro paradu kdyz nekde stojim...samozrejme mlhovka se hodi, ale ja jsem zastancem, ze lidi pouzivaj mlhovky totalne premrstene...ja je pouziji parkrat za celej rok..Takze jelikoz je to led..tak to spise pouzivam jako pracovni svetlo, kdyz delam pred autem :D Necham ciste ten par svetel co ma ty cocky...Je to ten mensi prumer. Vejde se nam do krytky co je vice do prostred vozu.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Dam ti sem foto co mam a co jsem robil...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
No já si říkám, jestli do těch menších otvorů dát přídavná dálková světla a nebo denní svícení... Co se týče podmínek pro denní svícení (výška od vozovky, vzdálenost od kraje auta, vzdálenost mezi světly atd.) tak to by vše splňovalo...

Foto postni, napjatě čekám  -_-


Offline Sir Dag

foto atd ve vlaknu sirova stavba přestavba..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue