GalantWeb

Palubní počítadlo

Drak · 619 · 161252

Offline Sir Dag

Pepe..o této stránce vím.. psal jsem, že stojí 2 000kč..ovšem doprava...Hlavně zda to do čech vůbec pošlou..toď otázka..
každopádně kdyby se našla starší verze..bylo by to fajn
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Jediné co k tomu můžu napsat - všichni členové klubu, co mají tenhle tripcomp ve voze , jej objednávali na adrese telwis.pl. , jen si nepamatuji poštovní náklady .   ???? kdo ví , ať napíše .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

polskou poštou

Post Office EU (registered mail, RR, 0.5kg)[tracking number] (cost: 25,34 zł)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

na drese telwis.pl jsem utcomp nenasel. Na strankach reveltronic ano. Rikate, ze jstw objednali z telwisu. Ptam se tedy na odkaz primo na produkt na adrese telwisu, protoze jinak nevim. :(
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

telwis to byl dříve. Ted je to reveltronics
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

aha..tak to vysvetluje vse. Jeste jeden maly dotaz. V cem je verze 3 lepsi od predchozich.?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

mezi verzí 2,5 je rozdíl v možnostech nastavení externích čidel a umí to přepočítávat spotřebu na peníze. Pak si můžeš nastavit různé alarmy jako na světla, teplotu, tlak atd.

o proti verzi 2,0 to ještě navíc umí snižit jas při rozsvicení světel aby v noci displej neoslňoval, vložit si vlastní uvítaci logo, měřit AFR a lamdu. Ukazovat zařazenou rychlost, servisní prohlídky a další maličkosti.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

svetla a servisni prohlidku umi i puvodni verze :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Pokud si vzpomínám , už je to náročné,, :roll:, ta první verze stála komplet něco přes 1600,-kč  , a to byl dolar za 18-19 vočí.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Padlo

Prosím, jdu si to objednat, poradíte mi s:
1) do galoše přijde velikost 2,5"?
2) předpokládám, že nejvhodnější je černý podklad a bílé nebo modré písmo?
3) Víte někdo jakou tedy variantu na odkazu mám vybrat když chci černý podklad a modré písmo? Asi tam je jen moznost Black - white?
http://www.reveltronics.com/en/shop/49/9/onboard-computers/universal-trip-computer-utcomp/utcomp-3-kit-detail
4)potrebuji i Enclosure a USB kabel?

Díík


Offline Pepe

Enclosure je rámeček , ten nepotřebuješ . USB kabel - pokud máš kabel k tiskárně a nepoužíváš jej - protože bude nastálo ve voze , nemusíš jej kupovat . Výběr ale je v displayích, jestli chceš OLED nebo klasik grafický -  v klasiku je black-white  a v OLED by to byl cyan .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

šel bych do OLED displeye. Za světla je líp čitelný
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Padlo

moc dík :) strejda mi říkal, že má známé kšeftaře Poláky a říkal, ať se vždy zeptám kdybych něco chtěl, tak jsem mu psal jestli mi to nepřivezou levněji a když ne tak objednám z odkazu


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Možná také ještě najít někoho dalšího co to chce a pak si poštu rozdělit na půl :-)


Offline Pepe

Poštovné je proti ceně za UTC pakatel .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Filda223

a zkoušel jste někdo tu verzi "pro" teďka je asi za 3600 jestli se nepletu, docela nad ní uvažuji kvůli funkci na sledování teplotu oleje a výfukových plynů, popřípadě jestli to umí ta obyčejná když se dokoupí čidla který mají v GMku za 70kč, zkoušel to nikdo ?
I´m way to exhausted.


Offline Pepe

 Teplotu oleje umí i ta stará verze , spaliny máš přes  O2 sensor ---------  ale podívám se v čem je takový rozdíl .  :-D


 Tak jsem to zhlédl a ...... stačí ti ta levnější verze , páč budeš čumět na silnici a ne na diplay u palubky . Na dataloging máš Openport a pc . Jo a umístění bych dal do otáčkoměru .
« Poslední změna: 30.12.2016 - 15:15:31 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Filda223

já právě jsem moc nepochopil jaký je mezi nimi rozdíl, mimo 12pin konektoru navíc, a s tím že k verzi pro dostaneš o dvě sondy (na GMku stojí jedna sonda 70kc :-D) navíc, a trošičku mě naštvalo že u tý "obyč" verzi když chceš lepší display tak dáš o 20€ navíc :-D tak právě nevím no ... ale do jednu z nich na sto pro koupím, i když mě vlastně jde jenom o teplotu oleje, zbytek je mi vlastně ukradený :-D   
I´m way to exhausted.


Offline Pepe

 Něco o displejích jsme si psali s Drakem- koupě na aliexpres.   V té první verzi je  čidlo na TUV  :-D  topnou vodu a dodnes to nemám zapojené , a ještě dalších pár senzorů, takže ta obyč verze stačí .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001