GalantWeb

Jaký repro?

Offline vecik

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 96
Mám v autě rádio od sony a chtěl bych tam dát nějaky repro taky od sony ale hodně lidí řiká že repro sony nejsou dobrý. Jak to vidíte vy? můžete mi něco doporučit? ve předu mám 10cm a vzadu 13cm


Offline Drak

no za stejný peníze, co sony, koupíš líp hrající. záleží jestli chceš komponentní nebo koaxialní a v jaké cenové hladině.

v 100mm asi chybu neuděláš třeba Magnatem Dark Power 102 nebo nějakým Boschmannem, ten by se našel i slušnej ve 130mm.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline t.j.silence

Ja mam tiež SONY tak viem o čom hovorím je to sedy priemer, ale už nebude dlho. Ale lepšie ako ORAVA. V prvom rade by som vymenil zdroj signálu. To je základ. Keď nechceš minúť veľa peňazí tak určite minimálne PIONEER. No a čo sa týka repro, tak by som volil HERTZ, JL, alebo JBL. V tejto cenovo dostupnej hladine sú to asi najlepšie hrajúce repro.
« Poslední změna: 02.11.2011 - 21:14:55 od t.j.silence »
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Teda já myslím že originály jsou dostačující i pro discofily
Radouš


Offline Rafik

Teda já myslím že originály jsou dostačující i pro discofily

to nejsou
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline LivArt

pro discofily možná, pro audiofily vůbec. Ono stačí si tam pustit něco náročnějšího (třeba nějakej pořádnej rock) a je to znát, že to moc nehraje.


Offline Pepe

pro discofily možná, pro audiofily vůbec. Ono stačí si tam pustit něco náročnějšího (třeba nějakej pořádnej rock) a je to znát, že to moc nehraje.
Co tak dobré posloucháš ? Led Zeppelin ?  Metalica ? Alice Cooper , Night Wish, :-D - mám zatím jen origo repro Mitsu a pořád zvuk fajn ,ale asi uši - sluch se horší . :'( ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline LivArt

AC/DC, Red Hot Chilli Peppers, Tři sestry, Kabáty, Horkýže Slíže... Ono je to více-méně o tom, mít to s čím srovnat.
« Poslední změna: 14.11.2011 - 20:29:59 od LivArt »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Sluch je třeba si chránit. Taky sem byl takovej pitomec. No a teď na jedno ucho slyším podstatně hůř. Teď už mi stačíjen mono protože stereo neslyším.  :'( ](-: ](-:
Radouš


Offline LivArt

nj, ale zas když už nahlas, tak pořádně, vono je to taky třeba naposled ^_^
Ale vážně, pěknej zvuk je třeba v baworech, ti to vychytali. Můj názor je taky dost zkreslenej tím, že mám jen 4 repráky, z toho vejšky rovnou v palubce. Navíc to neposlouchám nahlas. Určitě je kam to zlepšovat :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
AC/DC, Red Hot Chilli Peppers, Tři sestry, Kabáty, Horkýže Slíže... Ono je to více-méně o tom, mít to s čím srovnat.
   Megadeth, Slayer,Sodom  a Bathory v tom hrajou obstojně! :-D


Offline LivArt

Ale koukám, že na druhu muziky se shodnem...  :mellow:


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Co bys nechtěl? Zvuk je tisíckrát lepší než na většině koncertů. Kolikrát málem není poznat co zrovna hrajou. Jen t :anz:o duní a cosi do  toho mumlaj
Radouš


Offline LivArt

Mno tak to se stane, pak je zvukař prasátko...
Já chci, aby to prostě občas nezahazovalo některý části ty písničky...  ^_^


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ale koukám, že na druhu muziky se shodnem...  :mellow:
  No ,koukám, že po hooodně dlouhý době je tu taky jedinec, co poslouchá /pro ostatní/ ty hrůzy, co já. ^_^


Offline Pepe

Cokoli je melodické - a to je jen rock, hardrock ....... - se dá poslouchat na příslušné výši hlasitosti . Neboli VOLUME doprava  a je klid na duši . :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jj, Zeppelinama a Sabbathama to kdysi začalo  :mellow:
« Poslední změna: 14.11.2011 - 21:55:49 od Rob »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tady asi všichni baštíme guláš ze stejnýho kotlíku. :-D
Radouš


Offline Pepe

Jj, zepelinama a Sabathama to kdasi začalo  :mellow:
To mi bylo 16 a ladil Laxík. Mě to baví pořád a to mi bude 60 . ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001