GalantWeb

Kulaťak na prodej

Offline Jindřišák

Zdravim, předběžně se ptam, jestli by byl zájem o Galanta, 95 2.0 4G63, je trochu bouranej na zadek, ale pojízdnej, nicméně oprava už by se asi neoplatila. Má motor po GO, altik, starter po repasi, novy tlumiče a pružiny, přední brzdy, 17 kola a zimni plecháče a taková raritka, zadní podspoiler nejspíš origo VR4 v čr už asi nesehnatelnej. Pokud by byl větší zájem o díly, tak by se šlo domluvit na rozebrání, jinak spíš v celku. Okres Olomouc.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ahoj,

no potřeboval bych dost lacino zchrastit přední nehučící ložiska a levé spodní zadní rameno (ta faja)...
a možná i chladič.....ale hlavně ty první dvě věci resp nejvíc ložisko....

co bysi za to kdyžtak chtěl? jsem z otrokovic (zlín)...

díky
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline BlackJack

*
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Fuzzy

Zdravim, předběžně se ptam, jestli by byl zájem o Galanta, 95 2.0 4G63, je trochu bouranej na zadek, ale pojízdnej, nicméně oprava už by se asi neoplatila. Má motor po GO, altik, starter po repasi, novy tlumiče a pružiny, přední brzdy, 17 kola a zimni plecháče a taková raritka, zadní podspoiler nejspíš origo VR4 v čr už asi nesehnatelnej. Pokud by byl větší zájem o díly, tak by se šlo domluvit na rozebrání, jinak spíš v celku. Okres Olomouc.

Jen mě zajímá, kolik za celek a popřípadě nějaké foto...? :)
Ford Mondeo 2.0 96kW '04 - První diesel :)
Honda Pantheon 125 10,8kW '00 - Svoboda :)
Mitsubishi Galant 1.8 93kW '97 - Prodáno :(
Renault Mégane Scénic 1.6 79kW '99 - Prodáno :(
Renault 5 GTL 1.4 43kW '86 - Sešrotováno :'(


Offline Howler

Ten zadní podspoiler není z VR4, ani se tam nedával. Vyráběl se v Rakousku a to pouze pro modely 95 a auta tam prodávaná. Pravdu maš, že asi není k sehnaní ale zrovna před měsícem jsem i s prahy koupil tento set po upěnlivém hledání. Určitě dej foto, taky mě zajímá  :undecided:


Offline LivArt

Na mitsu klubu prodává jeden slovák celýho galanta s těma podspoilerama. Už tam je snad po čtvrtý. http://www.mitsubishiclub.cz/inzerat/predam-z-tohoto-galanta-vsetko-hlavne-plasty-10621


Offline Jindřišák

Tak přidávám nějaky foto. Jinak mi říkal, že jsou tam i novy ložiska, některy ramena na předku, chladič atd. Je tam prej novy snad uplně všechno. Odhadem bych tak řek, že za těch 7 let, co ho má, do něj dal tak 200 tis., poslední velký investice byli tak před rokem. To dělal celej ten motor a podvozek a ty brzdy. Na té jedné fotce, jak je ten bouchlej předek, tak je to opraveny, ale je tam červenej blatník a mlhovky už tam nejsou :( Prej k tomu je i přední nárazník s mlhama, nova lambda, altik, zahradka a zimni kola. Cena se asi bude odvíjet podle toho, co dostane z pojištovny, vyhodnotili to jako totálku. Foto je seřazeno podle stáří, od vrchu nejnovější až po fotku jak ho kupoval.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Howler

tak toho si pamatuju z Mitsuclubu  :D ale že by jezdil po Olomouci a ja ho neviděl to je mazec a to z Přerova nemam daleko. Za totalku ja dostal směšných 16tis, a to jsem měl blatník, nárazník a ohlé rameno.


Offline Howler

Livart: právě prahy a ten zadní podspoiler jsem koupil, ještě tam zbyl nadherný přední podspoiler který se u nás nevidí  -_-


Offline Fuzzy

Mě se líbí ta barva a ty kola :) ...
Ford Mondeo 2.0 96kW '04 - První diesel :)
Honda Pantheon 125 10,8kW '00 - Svoboda :)
Mitsubishi Galant 1.8 93kW '97 - Prodáno :(
Renault Mégane Scénic 1.6 79kW '99 - Prodáno :(
Renault 5 GTL 1.4 43kW '86 - Sešrotováno :'(


Offline Jindřišák

Tak ona je tam hlavně hlá kastle. Zkroutilo se to skoro až u lemů, ale samo, že by to šlo vyrovnat na stolici, nebo by si s tím slušnej karosář poradil, ale mám dojem, že už to nemá smysl. Pokud by si někdo vzal ten motor, tak by se dalo uvažovat o rozebrání na díly.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no já bych případně se ptal po tom ložisku, chladiči a případně levé přední zadní rameno (ta faja) ale jak říkám, potřebuju už hlavně nějaký to ložisko no....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Presty

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 47

Offline Jindřišák

Tlumiče a pružiny monroe, rok starý
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Howler

měl bych zajem o zadní pružiny, kdyžtak hod zpravu na SZ  -_-


Offline Jindřišák

Zdravím, byl by zájem o auto jako celek? Stále je k mání, chátrá na parkovišti. Prej ho ještě někdo do třetice štrejchnul.. Uvažuje se o tom, že půjde na šroťák. Dostal jsem nabídku si jej vzít zadaramo asi jako revanž, že jsem s ním objížděl půl republiky kvůli novýmu autu :D Myslím, že by se dalo domluvit na nějaké rozumné ceně, kdy je to furt lepší, než na šroťáku. Ještě na podzim s ním jezdil, protože bavku natrhl prdel kamion, od tý doby stojí, takže nevím, v jakým je stavu. Dost sem uvažoval, že si ho vemu a dám dohromady, ale asi to v tomhle stavu nemá cenu..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline grafik


Offline Jindřišák

Je to 4 válec, kdyby to byl šestival, tak už se asi pryč, vzhledem k tomu, že je po GO -_-
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Lukša

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
kolik teda za něj? uvažuju jen kvůli motoru


Offline Aldik

Hele nevim jestli je motor stejnej, ale mám na prodej ze zraloka 1997 2.0i GLS 4G63 za nejakou smesnou sumu :)