GalantWeb

Chybove kody

Offline emilio7

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 62
Caute, chel by som vediet co to znamena ze : Lamda sonda 1, viem ze ich tam je viac 3, ale ktora je jednotka. Pise mi to pri pripojeni na pocitac a kod P0135
mitsubishi galant 2,5 V6-24 elegant r.2002


Offline Drak

řekl bych, že to je vrchní na zadním svodu

http://www.galantweb.com/index.php?action=articles;sa=view;article=25
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline emilio7

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 62
len jedna smola ze ja tie obrazky nevidim uz som to pozeral davnejsie a mne tie obrazky neukazujeje neviem preco ???? ten link co je na O2
mitsubishi galant 2,5 V6-24 elegant r.2002


Offline Drak

obrázky...možná jsou bloknutý správcem od kud jsou nalinkovaný

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline emilio7

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 62
preco to co je pokazene musi byt vzdy na tej strane kde je na hovno pristup.????Este ze som si objednal kluc a vies mi poradit aku mam kupit tu sondu ci Bosch alebo ?????
mitsubishi galant 2,5 V6-24 elegant r.2002


Offline Drak

asi bych ji nejdřív zkusil proměřit přímo v konektoru jestli je to ona a jestli je vůbec špatná. Může to být i vyhřátý kabel protože jde těsně nad výfukem. Koupil bych univerzální 4 drátovou bosch...ta je v našich končinách lehce sehnatelná.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline emilio7

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 62
a mas nejaky navod ako ju premeriam ????
mitsubishi galant 2,5 V6-24 elegant r.2002


Offline emilio7

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 62
a este jedna vec ked dam tu chybu odstranit tak zhasne, nastartujem a prejdem x km a nesvieti, ako nahle zhasim motor a nastartujem zacne znova svietit ta sprosta oranzova kontrolka.
mitsubishi galant 2,5 V6-24 elegant r.2002


Offline Drak

nevím jak přesně jednotka kontroluje činnost čidel. ale takto to vypada, že si sindy otestuje před nastartováním a pak už jen sleduje data. Musely by se stáhnout aktualní data za běhu motoru aby se zjistila funkce sondy.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

No ale já mám sondy na potrubí před a za katem - :o   jak na to ?   
Závada vypsaná ECU  jako Lambda sonda , ještě nemusí být samotná sonda .  EcuEdit ukáže průběh měření signálu .  http://www.epifansoft.com/
« Poslední změna: 25.06.2012 - 21:01:36 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline emilio7

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 62
mam doma obd jednotku a ked ju napojim na zastrcku a pustim test tak hodi chybu P 0135 a v papieroch co su vsetky kody vypisane je : Beheizte Lambdasonde, Heizregelung Stromkreis ( Zylinderreihe 1, Sonde 1 ).
mitsubishi galant 2,5 V6-24 elegant r.2002


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
mam doma obd jednotku a ked ju napojim na zastrcku a pustim test tak hodi chybu P 0135 a v papieroch co su vsetky kody vypisane je : Beheizte Lambdasonde, Heizregelung Stromkreis ( Zylinderreihe 1, Sonde 1 ).
Podle google to bude chyba vyhřívání lambdy, třeba něco najdeš tady..http://forum.cars.cz/opel-astra-g/viewtopic.php?f=1&t=19228
,mě to taky zlobí, ale naštěstí jen na Focusu.


Offline Pepe

Může být zkrat u propálené izolace na kabelech .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Ghost Buster

Jak dlouho se s tím dá jezdit?  ](-: Shodou okolností se mi také včera ozvala ta "sprostá oranžová kontrolka".

A vzhledem k tomu, že o víkendu jsem měl dole komplet výfuk, tak také podezřívám sondy, ale než se zase dostanu do garáže...  :(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Třeba je to jen kec, ale někde jsem nedávno čet, že to může dělat i levný benzín "šizený" větším množstvím etanolu. :undecided: Pepe by to tvrzení možná mohl vyvrátit, ten na etan jezdí. :(
« Poslední změna: 26.06.2012 - 20:46:53 od Rob »


Offline Pepe

Chudou směs vysvítí jen na krátkou dobu a zhasne jakmile je směs v normálu .  -_-   Ideální by bylo napíchnout na diagnostiku .
« Poslední změna: 29.06.2012 - 21:12:18 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
CHudou směs vysvítí jen na krátkou dobu a zhasne jakmile je směs v normálu .  -_-   Ideální by bylo napíchnout na diagnostiku .

Zlatý palivo ... za pár kurun... :-)  ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Zlatý palivo ... za pár kurun... :-)  ](-: ](-: ](-:
Přestaň provokovat s tím ředidlem . :roll: ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Třeba je to jen kec, ale někde jsem nedávno čet, že to může dělat i levný benzín "šizený" větším množstvím etanolu. :undecided: Pepe by to tvrzení možná mohl vyvrátit, ten na etan jezdí. :(
Jezdím na 50/50 E85 a BA95 a kontrolka nezaznamenala nic .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Přestaň provokovat s tím ředidlem . :roll: ](-: ](-: ](-:

 no zan 25 za litr...??? mit benzín tak už mě u benzinky dlooouho neviděj... se vám divim...ale jooo když máte prachy nazbyt tak ten stát živte...voni to stejně rozkradou... :-D ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)