GalantWeb

tuba se zabudovaným integrovaným zesilovačem

Offline wobby

Zdravím vás,nabízím výkonnou basovou aparaturu co vam ušetří místo v kufru ale pokud máte rádi masivní dunění nebo sladěnou decentní aparaturu ,to už je na vás equalizer s moznosti nastaveni intenzity basu a hloubky udělá z kterekoli autoaparatury orchestr,prodávám jelikoz nemam na nájem :-)



Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Maximální výkon 600w ,8 ohmů ,značka sencor

 furt mi tady nějak chybí cenofka a obrázky...  nevím.. no ...  ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline wobby

Prosim tě kenry kdybys dobře četl moje inzeráty tak by ti došlo že mam veskere fotky na profilu,tenhle inzerát je zrovna jeden kde sem to nezmínil,omlouvám se,mimochodem clovek co si inzerát přečte a má o tu věc opravdový zájem tak se mi logicky ozve do zpráv kde se na vsem domluvime,tak prosim te nemlat hlavou o zeď a více čti kolego,jestli máš o něco zájem ,ptej se jen do toho :-) rád se vším poradím,prokonzultuju cokoli,pokud nic nechceš nepruď.
« Poslední změna: 06.01.2013 - 02:39:17 od wobby »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Prosim tě kenry kdybys dobře četl moje inzeráty tak by ti došlo že mam veskere fotky na profilu,tenhle inzerát je zrovna jeden kde sem to nezmínil,omlouvám se,mimochodem clovek co si inzerát přečte a má o tu věc opravdový zájem tak se mi logicky ozve do zpráv kde se na vsem domluvime,tak prosim te nemlat hlavou o zeď a více čti kolego,jestli máš o něco zájem ,ptej se jen do toho :-) rád se vším poradím,prokonzultuju cokoli,pokud nic nechceš nepruď.

no já sem na to koukal ale ... krom pár fotek kde není nic vidět tam nemáš... myslel sem že to třeba trochu popíšeš.. ale nevadí ... kupovat to nebudu jen sem se chtěl juknout ... tak sorry no ... :-)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
když dva se hádají, třetí se směje....asi sem ten třetí.....no aspoň nějaká sranda po ránu, díky kluci......no nic jdu zpátky ke kompletaci galantů .....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Sem se docela bavil po dlouhý době co sem si to přečetl.... :-)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)