GalantWeb

6A13 - co s ním

Offline Trewor

Truckere nech mě hádat, ten co to ten rok měl byl kolem 20 co?
Je to hrozný jak za rok může zprasit auto co jelo jak fík.
Truckere nepamatuješ si kolik to mělo na tachu? Na kolika km to mohl takhle po***?
Jinak Fildo přeju ti aby tvoje trápení s autem konečně skončilo a dostal ses do fáze kdy budeš akorát dolejvat benzín
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Filda223

no tak ted prisel katyk s palivacem :-) chudak Pepe ten uz ze mne taky musi mit radost jak ho s tim furt otravuju  ](-: ... no a co se tyce kabulu tak v usti n.L. sem nechal natahnout novy kabek od RJ k rozdelovaci, pac jak tam byl dodelavanej ten alarm tak to bylo vyhnile, nicmene rekl jsem ji at rovno zkouknou zbytek kabelaze jak na tom je a tvrdily ze na 15 let stary auto s medenim draty to neni tak spatny. jedine co je u tehle aut na prd je to ze ridici jednotkay je ve stredovo konzoli a ne v motorovem prostoru no, coz to trochu stezuje, a co se tyce mereni kabelu tak do toho se ja nepustim pac nemam nejemensi sjan jak bych to zmeril  ](-:  ](-:  ](-:  ](-:  ](-:  ](-:  ](-:  ](-:  ](-:  ](-:
I´m way to exhausted.


Offline Pepe

Jestli bude takovéto počasí , tak bychom v sobotu poo na tom zapracovat . Během pátku -21.11. upřesním , ja ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Filda223

jj ja se plne prizpusobim ;) jak ty reknes tak bude, a pokud mas jinej plan tak samozrejmne to klido nechame na jindy ;) a ja samozrejmne i podle sveho casu zkusim aspon vymnenit ten palivovej filtr
I´m way to exhausted.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
Trewor: bohužel si to nepamatuju  :angel:

údajně stím ale ani on moc nenajezdil.....jak jsem stím autem dojel domů tak už jsem se ani nedivil že stím ,,moc nejezdil" a auto vpodstatě stálo...dle jeho informací...snad pár měsíců....prý to cukání dělá tím že asi trochu zvodnatěl benzín :D... (tato hláška zazněla když jsem odjížděl už s funkčním/zavařeným kloubem....:D)

je to fakt škoda...radši kdyby mi tehdy řekl předem že je to nějaké dojebané  :'( člověk se aspoň mohl připravit a né trávit čas v noci mezi 11tou a asi 2 hou ranní než jsem se konečně dozvěděl na čem jsem a pak jsem spal v autě stím že hned ráno (jak jsem zjistil tak pro jisté osoby ráno znamená 12tá hodina  ](-: )se to spraví.....ach boha....to byl zase jednou příběh k autu.....ještě pár a můžu vydat knížku ,,Jak jsem si koupil auto..." :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....