GalantWeb

Servis

Offline Pepe

 Spojka a brzdy dostali záhul na Kadové, tady jsi to dodělal . Vyměň spojku a bude klid . :-D :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Tak ono pepe..spojka dostala třikrát na kadově naprdel :D Pak odjela 55 tisíc km se mnou a nevim kolik km odjela na tvém voze..takže měla právo udělat pápá :D

Jinak..pořád šlape...sice je to v nouzovém režimu, ale pořád šlape...na dálnice to nevadí..to se člověk rozjíždí jen jednou :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Tak to cukání způsoboval povytočený šroub držáku desek co jde do těhlice. Každopádně šroub mi stejnak upadl..takže po tom co jsem dal nový...vala...cukání při rozjezdu zmizelo :D :D Takže spojka spojkuje zvesela dál..takže příští rok na kadově, ji spálíme po čtvrté :D :D  :evil:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Filda223

Mirda ničitel :-D
I´m way to exhausted.


Offline Severín

Takže pánové, čím víc dělám na svým stroji, tím jsem nešťastnější. Všem doporučuju kašlat na prevenci, protože od tý doby, co preventivně vyměňuju, co se dá, jsem to auto, tak rozhodil, že to není možný, ale k věci.
Auto mi dost plave, správně jsem nahustil gumy a je to mnohem lepší, ale brutálně se mi při změně směru smýká zadek. Mám tam asi rok starý tlumiče i s pružinama, gumy mají správný tlaky a nejsou sjetý, geo je udělaná. Ještě tam zkusím nasadit letňáky na kterých jsem neměl přes léto problém a zkusím to projet.
Jinak vepředu všechny ramena mají do 20000tisíc, tyčky, čepy, stabíky, tlumiče, všechno vyměněný, přesto je celý to auto takový nestabilní a gumový. Kdybych vyměnil jen to jedno bouchací rameno, tak mám možná dneska klid...

A poslední věc. Asi startér mi začal dělat podivnej zvuk. Když startuju, tak v pohodě, auto chytne, ale při tom to zní, jako kdyby se roztočil nějakej setrvačník, jakmile chytne, tak to přestane...

Budu rád za nějaký zkušenosti, připomínky. Díky ](-:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mě začel driftovat (plavat) zadek,když jsem jezdil na starých pneu ikdyž ještě s dobrým vzorkem.
Zkus přezout.


Offline Pepe

 V jakém stavu jsou zadní ložiska a jak staré jsou ty zimní gumy ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Severín

Ložiska asi ok, nic zvláštního se zezadu neozývá a gumy 4. sezóna, ale podle data na gumách mají asi 5 let (nokiany).


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Jakýkoli gumy 5 let je max dle mého. Ale nemůžeš to říct jen tak od stolu, protože velmi záleží na skladování. Když je frkneš před garáž zaprasený, tak budou pryč za 3 roky úplně. (praží na ně slunce, jsou zaprasený atd.)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pravda,já koupil 3 roky starý gumy (byly jako nový) a měl jsem je 5 let na autě v zimě v létě.Poslední rok (8.) mi začaly praskat na bocích ikdyž to byla jen 1/2mm skulinka a klouzaly na suchu v zatáčkách.Vzorek měl 5,5mm.


Offline Pepe

 Jestliže je podvozek pevný , není problém s tlumičema , tak zůstává jen problém s gumama .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Severín

Gumy jsou skladovaný v chladu a temnu:D.

Každopádně je zkusím přehodit a vzít ho projet, co to bude dělat. Kdyby to byly jenom gumy, tak bych si pískal. Taky totiž nevím, co by to jinak mohlo bejt. Leda by mi v servisu něco blbě nainstalovali... :big grin:
Vyzkouším a dám vědět.


Offline Drak

jestli ti v servisu neutáhli ramena na svěšených volných nápravách a po zatížení se ti kroutí v silenblocích.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)