GalantWeb

Servis

Offline Severín

Nevíte, jak je to s tónovanými skly třeba na technický? Chlap na evidenční kontrole peskoval, že ta fólie tam nemá co dělat, ale tam žádná není. V Mitsubishi mi to potvrdili, že jsou z výroby, ale nemám to v techničáku a potvrzení z Mitsu. pro magistrát stojí 2000!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Záleží, na koho narazíš, měl jsem černý skla/ ne folie/ už z rakouskýho autosalonu a rakušáci černý skla nenáviděj a na tech. nebyl nikdy ani dotaz, co ty zakouř. skla?
Jeď do Horoměřic, tam jsou hodní. :D


Offline Drak

na technický mají používat měřák na propustnost světla. Pokud je máš seriový a ne dodatečně pokovený, tak normálně projdou
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Podle VIN by měl Mitsubishi vypsat vše co auto obsahuje . Podle číselných kódů se dostane do seznamu namontovaných dílů . Třeba : U62  mají podrobný popis   :(   Za co platit ?   Za výpis a rozklíčování , od toho tady jsou a proto se VIN zavedlo .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

platí se za otisk razítka a podpis :) Uřední šiml pak vesele řechtá :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

platí se za otisk razítka a podpis :) Uřední šiml pak vesele řechtá :D
](-: ](-: ](-: :mad:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Severín

Dneska jsem konečně dostal vyjímku na kola a zatmavený skla. Stálo to dva litry, ale mám to. Zítra to jdu zapsat do techničáku :mellow: Mimochodem, říkali mi, že kola se povolovaly až dodatečně na novější model a hlavně na aut. převodovku a prý je v tom rozdíl (v homologaci).


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Hoď si do garáže foto, jsme zvědaví. :-D
Když ti tam fotka nepůjde dát, dej menší rozlišení. :mellow:


Offline Severín

Tak jsem tam něco napral, asi nepřekvapí, myslím, že vypadá dost podobně jako ty vaše :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pěknej, škoda že nevidím víc zadní blatníky.Nekupoval jsi ho na libeňáku?V tom případě by byl po našem ajťákovi Vencovi L.
« Poslední změna: 16.05.2013 - 20:56:08 od Rob »


Offline Severín

No jistě, limitovaná sportovní edice, která se do Čech ani nedovážela


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Severín

Nechal mi tam totálně sjetý přední kola. Ale v kufru byly náhradní... :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jj,to sedí, taky ti za 10 t nechal vyvařit lemy a stříknout bohužel krapet světlejším odstínem.


Offline Severín

Jsem spokojenej, ale ještě trochu financí bude chtít.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Vidíš to a ten blázen šel do passata 2008 2,0tdi!
původně to tvoje auto tam bylo za 49t.


Offline Aldik

Na toho 2,5litra jsem koukal taky, ale jenom kvuli tomu motoru, co se designu týče, tak bych řekl že mám dost podobný auto :D
Přeju ať slouží, moc hezký :)


Offline Severín

Dík, ještě potřebuju krapet poladit motor, aby jen hezky vrněl a vyměnit ten pištící řemen. :(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206