GalantWeb

LPG v galantu nejen z ekonomického pohledu

Offline elkappi


Offline Pepe

 to Aurvang - 1. je to stylem jízdy , ale ostatní (brzdy, svíčky )můžeš zkontrolovat       2. Magic 3 není problémový systém , jen ten přímaz je zbytečný v těchto motorech . Ono to není přímaz ale náhrada antidetonačních prvků z benzínu, aby ventily neklepali . Zaslepit a vyhodit , zbytečně vyhazuješ 500 kč za 1/2 roku .    3.  Seřízení a revize se vyplatí .   
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

tak jako určitě zimní pneu udělá na spotřebě své...pokud jdeš po spotřebě..tak také nrzdy (třmen,kotouč i to jak chodí destičky)..samozřejmě palivák, vzducháč, svíce, vstřiky..mno..je toho dost co ovlivňuje spotřebu...Ale samozřejmě..nejvíce ji asi ovlivňujeme my...řidiči...

Jinak 2.5 v manuálu...když to mám jakž takž seřízený..pořád mi to ještě úplně nepoladili, tak 11l/100..občas i víc....
Ale kamarádka jezdí s 2.0 manuál za 9l/100..

PS: bavím se o spotřebě LPG
co se týče systému..tak ten tvůj neznám..mám zkušenosti s českým magickem a dobrý..a pak s landirenzem..též dobré..nu a pak ten holanskej co mám a tam bych se raději nevyjadřoval..zástavba se nepovedla a po dvou letech začali uznávat vady..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Aurvang

Styl jízdy je opravdu pohodovej. Otáčky kolem 2000, žádný závodění, 50/50 město-vesnice.
Třmeny jsou ok. Zbytek nevím. Dneska jsme to chtěli připojit k obd a nešlo to, prý je to tím že galant nemá řídící jednotku nebo co.. (což mi vzhledem k diskuzi na tohle téma nepřijde). Jestli víte prosím poraďte.
Takže to odvezu k pánovi co se tím vyloženě zabývá (pan Liška, možná znáte, kdo jste z Brna).
Na plyn jsem domluvený k pánovi, co ho tam montoval. Pak napíšu update čím to bylo.
Ještě jednou díky :)


Offline Pepe

 Ročník 97 přes OBD diagnostiku nespojíš , chce to kabel Openport 1.3D , soft - evoscan 2.7 nebo Ecuedit . Prostuduj si " Diagnostika Galantu"
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Aurvang


Offline Aurvang

Nevím jestli to můžu napsat sem, případně se adminovi omlouvám.
Nemáte prosím ten 1.3D kabel někdo navíc? Na českém netu jsem ho nenašel, tak raději zkusím tady.
Nebo jestli je někdo z Brna, že bych se stavil a koukli bychom na to. Samozřejmě nezadarmo.


Offline Pepe

 Nevím o nikom z Brna a okolí , kdo by vlastnil kabel OP 1.3D nebo OP2.0   http://www.galantweb.com/index.php?action=articles;sa=view;article=42
 Pak jen koupit VAGcom kabel s čipem FTDI a upravit dle návodu ve foru . K tomu ještě stáhnout si Evoscan 2.7 a máš to .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001