GalantWeb

Čepy řízení ?

Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
Chcu se zeptat při vyšší rychlsoti cca 110 a výš klepe volant,tak mechanik poradil čepy řízení doporučujete nějakou značku ?dik


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo, vyvážit kola? :o
Jinak jsem dával moog autokelly. :mellow:
« Poslední změna: 18.04.2014 - 18:56:23 od Rob »


Offline matokk

Jo, vyvážit kola? :o
Jinak jsem dával moog autokelly. :mellow:

vyvazit kola by davalo zmysel, ak by to triaslo pri rychlosti 90-110... pri 110, sa nedovazenost na traseni volantu straca...
kazdopadne pred vymenou capov riadenia sa oplati prevazit kola. Ak chces konkretnu znacku tak moog je ok a u kellyho som kupoval Febi a zatial spokojnost.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
« Poslední změna: 02.05.2014 - 20:41:49 od Rob »


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
no tak mechanik delal tu brzdu omrknul co a jak a  je to cep,akorat jeste nevim jestli spodni rameno nebo ridici paka


Offline Pepe

Když mechanik dělal brzdu , mohl zkontrolovat i kuláky , to není tak velký problém .  A věděl bys , co je vadné - zatím jen tápeš a hádáš . Stahovák , vyndat kulák a víš vocogo . :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
jeeejda. To čo za mechanik??? Mám auto na zdviháku a nepozriem ostatné veci ???  ](-: ](-: ](-:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Don_Mierda

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 84
řeším ted podobný problem. akorat že až tak od 160kmH.. díval jsem se že levej čep řízení je v pytlu ale ten byl už dřív a auto nevybrovalo. Jinak s vyměnou čepu se musí udělat i geoška že?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to poznáš,kam se ti šoupne volant,ale na 90% jo


Offline Pepe

Můžou to být i tyčky řízení - proto asi auto vibruje . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
řeším ted podobný problem. akorat že až tak od 160kmH.. díval jsem se že levej čep řízení je v pytlu ale ten byl už dřív a auto nevybrovalo. Jinak s vyměnou čepu se musí udělat i geoška že?
JJ delal sem