GalantWeb

zadni naprava

Offline ondraseek

 zjistil sem ze mam rozdílny mezery mezi kolem a blatnikem na zadní naprave na  jedny strane od druhy ale pneu se nesjíždí bylo to na geo  a byl rozhozenej nepatrne jen odklon jinak nic cim by to mohlo bejt? ma to cenu resit ? uz tu byl tip na unavenou bo prasklou pruzinu ta by posunula kolo? to by bylo auto ke strane ne?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline grafik

koukni na silenbloky


Offline ondraseek

Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline zero_level

Ten horni nevim ale spodni pouze cele rameno, menil jsem je. Pouze OEM dil za 112 € + sroubky.
Jo a to kulate rameno jsem sehnal taky jen origos za 269€ + srouby...
Galant kombi 97 2.0i 4g63


Offline ondraseek

Ten horni nevim ale spodni pouze cele rameno, menil jsem je. Pouze OEM dil za 112 € + sroubky.
Jo a to kulate rameno jsem sehnal taky jen origos za 269€ + srouby...
jo nevim no cim to je a co s tim jak to zistit
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline zero_level

No poku maj silentbloky vuli tak jedine zvednout zadek a zkusit vuli...
Kdy se menili tlumice pruziny?
Galant kombi 97 2.0i 4g63


Offline ondraseek

No poku maj silentbloky vuli tak jedine zvednout zadek a zkusit vuli...
Kdy se menili tlumice pruziny?
tlumice a pruziny tam budou jeste asi origo ale menil sem je z druhyho auta jelikoz ty co sem tam mel bylu unaveny a sedel zadek tak sem to cely prehodil a je to vys
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

no jelikoz sem ted nasypal hromadu penez do predni napravy a ta je 100%ok a ten zadek se kola nesjizdi tak to asi zatim necham byt a uvidim zda se neco postupem projevi nebo co myslite??
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline zero_level

Z druhyho auta tak tam uz taky mohli byt unavene, meli stejnou vysku kdyz byli venku? Ja mel nivomaty a kdyz jsme je zhodili jeden byl cca o 4 cm kratsi
Galant kombi 97 2.0i 4g63


Offline zero_level

Pokud necejtis ze ti zadek plave tak bych to neresil...
Galant kombi 97 2.0i 4g63


Offline ondraseek

no plave ve vyjetych kolejich cely auto ale to bude velkejma kolama
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline zero_level

A kdyz mas neco nalozeno v kufru nebo lidi vzadu tak ne?
Galant kombi 97 2.0i 4g63


Offline ondraseek

A kdyz mas neco nalozeno v kufru nebo lidi vzadu tak ne?
to nevim to sem nezkousel ono to plave kdyz jsou vyjete koleje ale to je tim ze mam moc siroky gumy na 15 je to ok aspon bylo
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline zero_level

Zkus jedine tu vuli na kterym ramene to je,  jinak Ti neporadim. Taky mi to plavalo ale hlavne kdyz jsem mel v kufru nalozeno. V zime prvni snih a bylo to na zabiti. Ted uz to mam vsechno nove vzadu i ve predu. Zadni ramena se mi ale ozvali az po vymene tlumicu a pruzin.
Galant kombi 97 2.0i 4g63


Offline grafik

Hoši sundával někdo zadní nápravu ? já se zasekl nemůžu povolit matky nevíte jak na to, autogen nemám  :(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
V OBI maj letlampu ve spreji za 600kč,ta by taky pomohla :mellow:


Offline Trewor

za 600  :o to nas*** na OBI, planoej hořáček je jen takovej lepší zapalovač a dá se koupit za pár šupů a na rozumně velký matky stačí.

Zkus třeba tohle:
http://www.eva.cz/zbozi/53222/souprava-pajeci-meva-typhoon-piezo-kp01080p/
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ty jo,tam maj teda supr ceny,já kupoval třeba kolečko na měděný trubky za 450kč a tady!!!!


Offline zero_level

Me pomohl jedine autogen :/ zkousel jsem i ruzne spreje ale nic. Prinejhorsim to urves odvrtas a novej sroub original mitsu. Na druhe strane jsem to radeji udelal tak
Galant kombi 97 2.0i 4g63


Offline grafik

Díky za rady, nakonec stačila hrubá síla plus WD 40.