GalantWeb

poškrábané sklo

Offline ondraseek

včera mě stěrač udělal tento škrábanec co jsem pročet jde to i nějak leštit jsou rúzné leštenky má někdo zkušenost vím že nejlepší by bylo dát nový okno ale nemám ho pojištěný a nový bude určitě ranec není to nějak hluboký spíš povrchove proto si myslím že by s tím něco mohlo jít udělat díky za názory a rady co sím asi to zkusím timo co vy na to? http://rsautodily.cz/home/204872-sonax-brusna-lestenka-na-skla-profi-250-ml.html
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Misak

Hezky tetovani.
Me ho kooperativa pripojistila k povinnemu bez toho, ze by auto nekdo videl. Prijde mi skoda za to platit, kdyz tohle dneska pripojistuje snad kazdy a za par korun.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline ondraseek

Hezky tetovani.
Me ho kooperativa pripojistila k povinnemu bez toho, ze by auto nekdo videl. Prijde mi skoda za to platit, kdyz tohle dneska pripojistuje snad kazdy a za par korun.
kolik te vyslo pripojisteni to me musi pripojistit ta pojistovna co u ni mam auto ne?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

Myslíš , že se to jiné pojisťovně vyplatí , pojistit ti jen sklo ? ](-:   Za 600 ročně mám připo, všechny skla .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

Myslíš , že se to jiné pojisťovně vyplatí , pojistit ti jen sklo ? ](-:   Za 600 ročně mám připo, všechny skla .
no tak muzu se na to zeptat mam csob ale myslim ze si to budou nejdriv fotit
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

Na pumpě kup RainOff a nastříkej na sklo a rozetři . Po 3 minutách to vylešti a podívej se na čmouhu . Pod sklo položí každý pojišťovák arch bílého papíru a vidí vady na skle . Roztok, který ti doporučuji , tvoji vadu jakoby vyžehlí . Za zkoušku dáš pár pětek  a získáš čisté sklo po kterém kapky deště lítají do pryč . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

Na pumpě kup RainOff a nastříkej na sklo a rozetři . Po 3 minutách to vylešti a podívej se na čmouhu . Pod sklo položí každý pojišťovák arch bílého papíru a vidí vady na skle . Roztok, který ti doporučuji , tvoji vadu jakoby vyžehlí . Za zkoušku dáš pár pětek  a získáš čisté sklo po kterém kapky deště lítají do pryč . -_-
to sem uz vyzkousel je to lepsi ale porad to tam je ale po par vylesteni to bude snad ok
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Misak

Jak psal pepe. Mam to v ramci povinneho ruceni u kooperativy, taky asi kolem 600 nebo tak nejak. Jestli na to csob posle kontrolu nevim. Me nekontrolovali, pani mi asi verila nebo u nas v Tabore nemaji technicky zdatneho kontrolora.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline ondraseek

Jak psal pepe. Mam to v ramci povinneho ruceni u kooperativy, taky asi kolem 600 nebo tak nejak. Jestli na to csob posle kontrolu nevim. Me nekontrolovali, pani mi asi verila nebo u nas v Tabore nemaji technicky zdatneho kontrolora.
no tak sem jim psal do csob prej to dodelat ted uz nejde museli by me zrusit stavajici pojistku udelat novou ale drazsi nechapu proc + 750kč za sklo a to by bylo pojisteny jen na 5000kč což je malo stejnak ne?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos