GalantWeb

Pomoc

Offline grafik

Zdravím pánové mám problém včera v noci jsem lítal a zničehonic škubl motor a zachvilku se rožnula magická kontrolka Check Engine, tak jsem mírně ubral a pokračoval v cestě kontrolka asi za 5 km zhasla tohle se opakovalo ještě jednou a dnes jsem vyblikal tohle 11, 12, 55, 22  ](-: jinak lambdu jsem měnil v létě a váhu taky  :'(


Offline Fabregas

zresetovat a prostrikej vsechny cidla kontakt sprejem


Offline grafik

reset jsem udělal ale zase váha vzduchu auto začne cukat a svítí Check engine za cca 30 sekund zase zhasne a auto jede normálně  ](-: přece kdyby bylo po ní tak to bude dělat furt ne ?


Offline Fabregas

to je s tim normalním filtrem?


Offline grafik

ano  :'( ale možná to dělat ty kabely protože když s nima hýbu tak někdy začne vrčet motorek v klapce


Offline Drak

že by vyhřátý svazek
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Fabregas


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Nebo  špatné spalování vlivem nekvalitního paliva , a nebo už i špatných svíček .
Dobso...


Offline grafik

poslední dobou tankuji natural 98 a svíčky mám ani ne rok staré denso iridium power  :evil:


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
98 oktanů nic nezaručuje ....
Pokud si pamatuji , tak s tou kvalitou PHM byl v ČR. vždy problém .
Ale pokud nahlásí chybu lambda sonda tak za to může vždy špatně spálené palivo a nebo je sonda na pokraji smrti - což by klidně mohlo být zapříčiněno i nevhodným palivem .... nebo máš v nádrži nadměrné množství na kondenzované vody...
Dobso...


Offline Drak

nejhůř na tom kabel je jak je za baterkou ohnutý o 180° do podběhu, tak se rad i o ostrou hranu prodře. Jinak 98 je celkem vyhazovaní peněz. Není na to udělaná mapa, aby využila vyšší oktany
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline grafik

pořádně jsem prostříkal konektor na váze a autí zase jezdí jako drak  :evil: asi to byla nějaká chvilková slabost  ](-: