GalantWeb

Led osvětlení .

Offline Pepe

« Poslední změna: 08.01.2015 - 20:48:42 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

JJ my máme kuchyň v podkroví takže nemáme nad linkou skříňky tak tam máme naklápěcí LED světla a svítěj tak pěkně že normální světlo zapnu sem tam ze zvyku už jen já :D

Ale z pásků bych chtěl udělat svícení do rohovejch skřínek pod linkou a možná i šuplíků. Viděl jsem na to takový fajn malinký spínače co se zavrtaj do korpusu takže z čela vypadaj jak gumovej doraz...jen už nevim kde  ](-: nějaká IKEA nebo jinej obchod s nábytkem
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline BlackJack

10.000K je hodně bílé, hnusné světlo. Volil bych spíše teplejší odstín.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63



Offline Pepe

Dávno známé - plná náhrada poledního slunce . Večer ani nádobí u toho memyju . :mellow:
 Taky ale nesmíte vše číst .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline in4mator

Ale z pásků bych chtěl udělat svícení do rohovejch skřínek pod linkou a možná i šuplíků. Viděl jsem na to takový fajn malinký spínače co se zavrtaj do korpusu takže z čela vypadaj jak gumovej doraz...jen už nevim kde  ](-: nějaká IKEA nebo jinej obchod s nábytkem

Nechci dělat reklamu, ale nabízím dotykový spínač, na jehož konstrukci jsem se podílel :) http://www.dinel.cz/novinky/kapacitni-dotykovy-senzor-cts-41
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.