GalantWeb

galant 2.0 na prodej

Offline Cimra

http://www.annonce.cz/inzerat/mitsubishi-galant-2-0-30487515-w6c6kc.html bude potreba osetrit podvozek,zadni tlumice,vule v rizeni...jinak denne jezdi do prace.schanim mensi jinak bych si ho nechal.vice fotek na mem profilu..dotazy cimrat@seznam.cz
« Poslední změna: 19.06.2015 - 13:10:20 od Cimra »
2.0 gls 100 kw 1997 sedan


Offline Sir Dag

Ahoj lidicky. Kamaradka bude prodavat autak co jsem ji kdysi poskytl na jezdeni. Dostala ted od rodicu novej autak (rok 2014) takze galanta uz nebude potrebovat..coz chapu..no a tak je k mani rok 2001 s optitronovymi/digitalnimi budiky 2.0 manual kombi v LPG s technickou do zacatku leta 2020 (jeste rok a pul). Proste poface (naraznik s kulatymi mlhy). Barva stribrna A69. Na jare 2018 byla udelana generalka auta. Takze nove kouce, desky, olej do motoru, filtry, vymena brzdovka za ATE atd. Udelana revize LPG. Doklady k dilum nekde jeste mam. Take se daval motor s prevodovkou ven a vyvarily se hrnce (misky tlumicu). Daly se tam jine z jineho auta co jsem mel schovane puvodne pro sebe..byly top (autak puvodne italie..teplo zadna sul). A opravily se zadni lemy, nu a rovnou podotknu, ze se i nalakovaly. Neslo to do lakovny, ale delalo se to doma.
Pred dvema mesici dane nove predni ramena a vymeneny ridicovy dvere za nezrezle. Foto pridam jakmile se u autaku zastavim :) Jednu fotku mam snad v Pc..tak ji najdu a pridam odpo ;)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Zapoměl jsem..auto dostalo nové pneu před půl rokem
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue