GalantWeb

Měřič teploty oleje

Host · 13 · 4537

homo15

  • Host
Zdravím pánové, nemohli byste mi prosím poradit nějaký "návod" jak to nainstalovat,rozhodně víte co myslím  ^_^
Kam je nejvhodnější umístit čidlo-teploty oleje...


Offline ondraseek

Zdravím pánové, nemohli byste mi prosím poradit nějaký "návod" jak to nainstalovat,rozhodně víte co myslím  ^_^
Kam je nejvhodnější umístit čidlo-teploty oleje...
ahoj taky se na to chystam ale jeste jsem nemenil olej tak sem to jeste nedelal koupil jsem redukci pod olejovej filtr a tam se da cidlo jinak muzes ho dat i jinak treba do vany ale zas nebude tak presna teplota
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Trewor

Tak, tak. Redukce pod filtr je je obvykle nejmenší sraní. Co máš za motor? U V6 je pod filtrem takovej plech aby olej nenatek na startér kterej by mohl zavazet. Ale pokud nekoupíš nějakou zbytečně velkou rekukci tak určitě půjde natočit tak aby se to tam vešlo
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

Ukažte mi náčrt toho místa, kam to chcete dát - pod olejovým filtrem je chladič (kapalinový) oleje - takže se ptám , kam na 2,5l to dáte . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Chápu to tak,že místo filtru našroubuješ redukci a na ní teprve našroubuješ filtr.


homo15

  • Host
Tak, tak. Redukce pod filtr je je obvykle nejmenší sraní. Co máš za motor? U V6 je pod filtrem takovej plech aby olej nenatek na startér kterej by mohl zavazet. Ale pokud nekoupíš nějakou zbytečně velkou rekukci tak určitě půjde natočit tak aby se to tam vešlo

Motor mám 2.4 GDI, asi to dám někde na olej.vanu, nechci se v tom až moc vrtat.zkrátka aby to něco ukazovalo-chápete,mohli by tam být dva,třeba na Water Temp.


homo15

  • Host
Ukažte mi náčrt toho místa, kam to chcete dát - pod olejovým filtrem je chladič (kapalinový) oleje - takže se ptám , kam na 2,5l to dáte . :undecided:

Na motor 2.4 GDI ne na V6 , díky


Offline ondraseek

tak ukazovat ti to bude ale ne presne
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
Ono natolik nejde o teplotu oleje,zkrátka aby to něco aktivně ukazovalo  :P ,aby instalace nebyla bůh ví jak těžká  :P :P


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to čidlo nalep silikonem na blok motoru,no. :o


homo15

  • Host
Tak to čidlo nalep silikonem na blok motoru,no. :o

jasné, asi to tak udělám  :-D , ještě uvidím jak se mi bude chtět, v jenom obchodě mají ten měřič, ale čidlo a kabel si musím asi sehnat sám, prosím já se těch čidlech moc nevyznám, asi napíšu do googlu teplotní čidlo a bude  ](-:


Offline Pepe

Místo různých "budíků" si vlož místo hodin palubní počítač a na filtr oleje si přilep snímač teploty Dallas za pár kaček . Prohlédni si forum o pal. počítadle . :angry:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001