GalantWeb

Mlhovka

Host · 37 · 10364

homo15

  • Host
Opět zdravím pánové, mám na Vás velikou prosbu, ani za nic nemůžu sehnat druhou mlhovku na mojeho mazla (viz.foto.),z jedním internetovým obchodem jsem se dohodl,že mi mlhovku objednají, tak jsem si z vrakoviště objednal levou mlhovku a tu mi taky poštou přivezly a já zaplatil, pak mi ale psali že mlhovka už je nedostupná a že se omlouvají (automedik.cz) ,takže já mám teď jednu mlhovku a druhou nemůže nikde sehnat... neznáte někoho kdo by jí mohl mít ? předem děkuji


homo15

  • Host
-



Offline Pepe


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dobrá cena!!!!!
Když už jsme na tom automediku,tak oni prodávaj i nový náhradní díly od Moog,Sachs,..................,ale maj tam i svoje díly od Automedik.Nemáte někdo zkušenost,co to je?Já jen aby to nebyl třeba přelepenej Starline,který jsem tam nenašel.
« Poslední změna: 04.07.2015 - 16:13:03 od Rob »


Offline Pepe

Záleží na tobě , jak si to vysvětlíš . Jsou výrobní závody , které na zakázku vyrobí vše v jedné linii a pro více značek . Třeba v Roudnici nad Labem - dělá baterie John Deer a na stejné lince se balí i Banner a tak dál . Jestli jdeš podle ceny , podívej se na  www.prodejdilu.cz  .Část věcí tam též kupuji.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

Musíš kontrolovat pravidelně, denně nové díly .  :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
Musíš kontrolovat pravidelně, denně nové díly .  :angel:

jáááj to jsem nevěděl, díky díky moc ,  :angel: :angel: :angel:


Offline Pepe

Oni to poláci z evropy dovezou jako bouračku a pak jako díly to evropě prodaj .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
Nooo supee tak už zase není k dispozici  ](-: ](-:  ](-:




Offline Sir Dag

Ta cena mi přijde absolutně nesmyslná..zkoušel jsi se optat v Mlčochvestech bo jak se to jmenuje  ](-:
Prostě tam zavolej či napiš mejla..za to vesměs nic nedáš.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


homo15

  • Host
Ta cena mi přijde absolutně nesmyslná..zkoušel jsi se optat v Mlčochvestech bo jak se to jmenuje  ](-:
Prostě tam zavolej či napiš mejla..za to vesměs nic nedáš.

já jsem dokonce poslal zprávu na firmu Koito v ČR ale zatím neodpověděli, na to vrakoviště jsem teď odeslal e-mail :-)
« Poslední změna: 07.07.2015 - 19:20:11 od homo15 »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

no zrovna tento typ mlhovek není v evropě moc rozšířen. To, co je v polsku, je dotáhnutý z anglických vrakovišť. Kouknul bych na polský allegro, což je většinou to samé, co má bazar automedik a nebo asi drahou z ebaye, to spíš koupíš rovnou pár
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

hoja..tak na alegru musím říci jsou docela dosti zajímavé galanti....že bych svého budoucího netahal z německa, ale z poslka? hm... :D
No k věci...seředil jsem si to od nejdraššího k nejlevnějšímu... Zkončil jsem na 37 stránce a už mě to nebaví :D Jinak za 200pln se dají pořád koupit zajímavé věci (cena na které jsem zkončil.)
Tvoji mlhovku (bohužel špatnou stranu) jsem našel jako nejdrašší za 250 pln: http://allegro.pl/mitsubishi-galant-97-dynamic-halogen-prawy-i5055797032.html

Takže klikej dál a třeba najdeš tu co potřebuješ a levněji :D

tady jsem zkončil..http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-aut-1-3-0629&order=pd&p=37&string=mitsubishi+galant
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

tady je ten co potřebuješ :D

http://allegro.pl/mitsubishi-galant-avance-1997-1999-03-halogen-lewy-i5074243550.html

ale zkusim najít levněji  :mellow:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue