GalantWeb

Co s nepojízdým galantem 1998 2l, 100kw

Offline Pepe

Co tam kde bouchá ? :angry:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline tomasssr

Žába pěstí do skály.   :roll:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Sir Dag

Řekl jsem, že se k tématu vyjadřovat nebudu. To stále platí, píši jen na požádání.

Takže včera jsem se s Niksou sešel a přijela sedánkem. Auto evidentně jezdí :)
Každopádně prý se jí ozývá bouchání. Mechanik jí říkal, že to je ještě nějaký další silenblok než ten co se měnil u převodovky. Já tvrdil, že to může být pouze čep. Což se teď potvrzuje. Takže, měl jsem pravdu (tak se na mě Nikso nezlub ju .-) )

Každopádně proč jsem píši.. Motor dělá moc nádherné zvuky..opravdu moc nádherné a byl jsem požádán ať sem hodím nahrávku startu. Takže přikládám nahrávku.

Jinak co si nadále myslím o mechanikovi je asi jasné...když jsem slyšel tohle:
Ps: na nahrávce to není moc slyšet, ale v reálu je to fakt dost hnusný :(
http://testog.grafitokamen.cz/Hlas012.mp3
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

taky bych řek, že je to startér a pekelně roztočenej pastorek
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

Řekl jsem, že se k tématu vyjadřovat nebudu. To stále platí, píši jen na požádání.

Takže včera jsem se s Niksou sešel a přijela sedánkem. Auto evidentně jezdí :)
Každopádně prý se jí ozývá bouchání. Mechanik jí říkal, že to je ještě nějaký další silenblok než ten co se měnil u převodovky. Já tvrdil, že to může být pouze čep. Což se teď potvrzuje. Takže, měl jsem pravdu (tak se na mě Nikso nezlub ju .-) )

Každopádně proč jsem píši.. Motor dělá moc nádherné zvuky..opravdu moc nádherné a byl jsem požádán ať sem hodím nahrávku startu. Takže přikládám nahrávku.

Jinak co si nadále myslím o mechanikovi je asi jasné...když jsem slyšel tohle:
Ps: na nahrávce to není moc slyšet, ale v reálu je to fakt dost hnusný :(
http://testog.grafitokamen.cz/Hlas012.mp3


To je starter, asi ma v haji lozisko a vybruje. A nebo je zanesenej posun pastorku a nazajede dost rychle a chvilku vysi na setrvacniku.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

Tak a teď otázka..když se dělají rozvody, tak se vyndavuje startér? To asi ne. Zajímalo by mě jak k tomu mohlo dojít.

Každopádně náhradní startér pro 2.0 mám..Takže si Nikso klidně můžej pro něj zajet.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline pol252

Tohle je určitě startér (zůstává viset po nastartování), stát se to může kdykoli - může to bejt atářím a nebo zanesením, občas pomůže jeho vymontování, rozborka vyčištění a zborka


Offline JanTchi

Takže sa tiež pridávam do klubu nepojazdných Galantov  :'(

Pred cca 1500km mi menili práve spodné rameno v autoservise na ktoré boli pomerne dobré ohlasy.
O 1350km neskôr som počul z pravej prednej časti buchot, ako keď vám vyletí kameň do blatníka. Proste Rana jak hovado.
Po 150km, som počul pri zatačaní ľahký hrmot (pravidelný buchot) z pravej prednej časti. Na ďalší večer som prudšie brzdil aby som nezošrotoval srnu a ako som sa rozbehol, tak silné buchotanie, trasenie auta - nulová ovládateľnosť. Cestu domov - 3km som zvládol za 30 min.
Na druhý deň som sundal kolo, vidím že je od strmeňov odraté vyvažovacie závažie. Pozriem na strmeň a až ma zamrazilo.
Horná skrutka (šrób) nikde, dolnú som vytočil rukou von.  ](-:

Dúfam že v autorizovanom Mitsubishi servise budú mať dosť pochopenia a predajú mi iba samostatnú skrutku.  :(


Offline Pepe

Kúpiš normálne, M12x1,25   dĺžka 30 mm .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Koukej Padlo.. pěknej kousek z něho je. No neměl by děda radost :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Padlo

Takhle to vypadá hezky, dej fotku kde je vidět víc. :) Zrovna ale sedačky tam byly jedny z mála použitelného. :D


Offline Sir Dag

tak sem získal další foto :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue