GalantWeb

Mitsu Space Star a problém

Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
Zdravím, pročetl jsem všechny téma a odpověd jsem nenašel. kamarád koupil Space star 1.3 1998. Problém je v tom, že auto po přidání plynu cuká. Když přidá plyn na místě, tak se krásně vytočí ale v tahu prostě hrozný. Vzducháč je dobrej, další co mě napadlo je palivový filtr, ale tady sem se dočetl, že je součástí čerpadla. Takže tady by byla jediná možnost koupit nějaké jeté a doufat. Kontrolka motoru nesvítí, takže lambda a vstřiky bych asi vynechal? Máte nějaký jiný tip co by to mohlo být. Nechce se nám vyměňovat náhodně půlku auta :mellow: Díky moc, psal jsem i na mitsuclub, ale vím, že tady je taky spousta schopnejch servisáků  :D


Offline Trewor

Zkus odpojit přívod paliva od lišty se vstřikama a napojit na něj hadici a tu strč do flašky. Pak zkus nastartovat (nejsem si jistej jestli spacestar spíná čerpadlo s elektrikou nebo až při startování) a mělo by do ní týct docela dost benzínu. Pokud jen tak teče tak to nestačí.
Nebo zkus vyšroubovat svíce, jak vypadaj.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
Hmm zajímavej nápad,svíce určo taky vyzkoušíme  :mellow:


Offline Pepe

Proč si myslíš , že když je palfiltr v nádrži, nemůýe se zanést svinstvem ? Od roku 1998 bych na to nesázel . Benzin, vzduch a jiskra , pak motor jede . Kdy točí bez zátěže, točí , ale když ho zatížíš --- nic . Co z toho plyne ? Málo benzinu . Filtr
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


guest2672

  • Host
něco dost podobnýho sem řešil u Mazdy ta má benzinový filtr u motoru a ještě v nádrži takový sejto na čerpadle to bylo totálne zalepeny stačilo vyčistit a Mazda frčela.


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
Právě, že filtr je součást čerpadla. Takže neměnitelný. Teda ještě jsem ho neviděl, třeba by se dal nějak vyrušit a hodit filtr normálně k motoru


Offline Pepe

Když odpojíš blok čerpadla od hadic a kabelů, jde to vyndat ven a prohlédnout . Ikdyž je filtr součástí čerpadla , neznamená , že je neměnitelný . Jeho katalogové číslo : MR911602

 http://japancars.ru/index.php?route=catalog/mitsubishi&grp_id=13&area=M60&cat=C606H504D&mdl=DG1A&clf=LNDJL6&cfg_id=1&blk_id=010
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001