GalantWeb

Sháním výztuhu nárazníku ze žraloka sport edition

Offline Trewor

Jsou v podstatě 2 verze.
Pro míň vystrčený nárazníky: MR215372


pro víc vystrčený nárazníky: MR574591


A pak ta víc vystrčená která má zezadu bloky zřejmě gumy pod číslem 62827 a používala se jen 1999-2000: MR280376


Pro SE jde samozřejmě použít i ten obyčejnej ale nepůjde pod SPZ přišroubovat. Museli by jste tam něco dát jako Pepanak.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Děkuji Vám za školení , jen doufám , že některé díly tady koupíme . Pro Daga- nárazník je chycen plastovýma cvokama k plechové liště , která je uchycena k blatníkům a přednímu čelu - jeden kus mám v garáži .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Tak vám povím, že tu výstuhu co tu ukazujete jsem měl na svém modráskovi i s těma "rádoby gumama" gumy to fakt nejsou. Je to těžké jak kráva. Paradox je že není ta výstuha vystouplá ikdyž má tyto dva cosi.
Každopádně co chci říct. Včera jsem odstrojoval nárazník ze sedana a výstuha nikde...prostě není. Na mém kombíkovi co jsem ho připravoval pro vyvařování, tak tam také není..Evidentně se dá jezdit i bez něj. Ovšem nechtějte, aby se o vás někdo opřel :D

Pepe: ten kus plechu jak se tím spojuje blatník to mám. No a výstuhu mám schovanou ze starého ( už vím co jsem si to schoval :D )
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue