GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Není náhodou prakticky u každé pojišťovny asistence/odtah v nějaké základní míře k povinnýmu ručení automaticky? Nebo to stojí někomu za ty 300,- ročně nebo kolik to stojí ohrožovat všechny na silnici?

Takovýmu hovadu sebrat řidičák.  ](-:


Offline Sir Dag

poviné ručení je poviné ručení...asistence to už jsou příplatkové věci...To, že to nějaká pojištovna dá do svého základu je hezké..ale o to je dražší než konkurence.. Takže zkrátka..povinné ručení se nevztahuje na odtah vozidla. :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Součást povinného ručení je i servis kolem tvého vozu - neodděluj to . Odveze - odtáhne tě do servisu  nebo opraví na místě , pokud to jde . Ale o to je PR dražší , což je normální .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

poviné ručení je poviné ručení...asistence to už jsou příplatkové věci...To, že to nějaká pojištovna dá do svého základu je hezké..ale o to je dražší než konkurence.. Takže zkrátka..povinné ručení se nevztahuje na odtah vozidla. :)
Souhlasím, měl jsem POVko, kde byl odtah buď v případě nezaviněné nehody a v případě poruchy do 11 let stáří vozidla ... Takže pozor na to, co mate sjednaného  ](-:



Offline Pepe

 Takže hlavy z FTOčka na blok 6A13  :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

Teoreticky by to bylo možné, ne? 6a13 blok, 6a12 Mivec hlavy a rozvodový řemen taky z 6a12 motoru...? Když si vezmu, že ty motory jsou totožné, jen rozdílný objem


Offline Pepe

 Nejen teoreticky ale i prakticky - takový motor už v japonsku běhal  nebo ještě běhá . :-D
Problém je taky v tom , že potřebuješ komplet sání a dopracovat elektriku ke 2. krokovému motorku , který otvírá jinou část komor nasávaného vzduchu ..........
« Poslední změna: 20.10.2018 - 21:24:30 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Součást povinného ručení je i servis kolem tvého vozu - neodděluj to . Odveze - odtáhne tě do servisu  nebo opraví na místě , pokud to jde . Ale o to je PR dražší , což je normální .

Promiň Pepe..ale v tomhle se výjmečně pleteš. Jinak jsi velmi moudrý a znalý muž :) Ovšem zákon popisuje povinné ručení dost jasně a odtahy a servis v něm prostě není. Proto když chci čistě povinko, tak ho na svůj vůz mohu udělat za 4 tisíce...no a s těmi věcmi co říkáš (přibalený věci do nějakého základu pojištovny) mi dali nabídku 13 tisíc :D Takže si to řeším celé jinak..bych jinak krachoval :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Ale já nechci a nebudu rozpitvávat jednotlivé položky PR  . Co si kdo dohodne s pojišťovnou , to si zaplatí . Co si nedohodne a nezaplatí , bude muset řešit na místě nehody nebo později z bankovního příkazu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Zase nějaká sranda :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Jeníček

Chlapi jak se správně vyndavá ten vrch od ventilu?
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť



Offline Jeníček

a ty dva "měsíčky" jsou opravdu dva kusy? je to něco jako segerova pojistka?
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť



Offline Jeníček

Díky a ještě celá ta hlava je upevněná do bloku šroubem s takovým "tisícihranem" nevíš přesně jakej je na to oříšek?
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Daneczek

kdyz jsem kdysi u 2.0 TD sundaval hlavu tak to byl dvanactihranej orech 12,, tak to mozna bude stejny asi


Offline Sir Dag

desítka..mám ho doma..stál mě 40kč :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

tak a jedeme dál :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue