GalantWeb

Na zasílání obrázků při chatování

Macko · 1101 · 285780

Offline Pepe

 Je mi to líto , ale konkurence nezahálí -
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Jo, ale je to škodofka  :laugh:  ](-:

Vypadá to velikostně na nějakýho rapida nebo fóbii.

Po tom, co jsem odvezl firemní škodofku do servisu, co mi napovídali... Škodofku FAKT NE
« Poslední změna: 22.10.2018 - 21:04:58 od FattalError »


Offline Kouba96

Je to ta nová Scala ...
To mi připomíná jedno - S*ala jsi? Nie, iba scala  :laugh:  ](-: pojmenuj auto jako chcanec, stejně jako Toyota má Kemra .. Ale jinak nic proti ničemu
« Poslední změna: 22.10.2018 - 22:03:31 od Kouba96 »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Má to být náhrada za Rapid
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Věděli jste, že Škodofka, resp. koncern VW obecně, má normovanou spotřebu oleje 0,5l na 1000km a tedy to není bráno jako závada?

Dle mého to už je docela dost a při ceně oleje se to promítne do provozních nákladů poměrně dost.

Mou konverzaci s techniky autorizovaného servisu bych vydal knižně, jako kapesní almanach anekdot.


Offline Pepe

 To bylo už v 70. letech min . století , Š 105 - celkem normální , ale na to jsem se  nedostal.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Kouba96

Věděli jste, že Škodofka, resp. koncern VW obecně, má normovanou spotřebu oleje 0,5l na 1000km a tedy to není bráno jako závada?

Jo, třeba jejich 1.8 TSI, špatná konstrukce pístních kroužků a taky to napsali jako vlastnost, ne závadu  ](-: nějak si musí poradit


Offline Pepe


Offline Sir Dag

Ale to dělají teď vesměs všechny nové vozy...je to kvůli normované spotřebě při testu motoru pro výpočet spotřeby paliva a tím pádem splnění dané euro normy. Jde o to, že zvětšili mezeru mezi kroužkem (pístem) a stěnou válce. Tudíž menší třetí, meší spotřeba paliva..Tudíž máme o level větší splněnou normu..pecka..kvůli pěti nebo deseti minutám testu ti motor žere olej, ten se následně pálí v motoru..celej ho to zasírá a zasírá to i katík/filtr pevných částic....Takže to že ušetříme něco na palivu pak hezky vrátíme zpět v oleji..no a ten katík/fitr je už další mínus do pěněženky...co se týče další věcí je, že ekologičtější je pálit benzín než olej...kŕ když katík pak nebude fungovat správně... Toto je celá absurdita nařízení evropské unie za hondbou k ekologii a výrobci aut nemají na výběr a musí si jít nějak naproti..proto říkám, že auta se přestali vyrábět někdy v roce 2010 až na pár výjimek..od té doby se vyrábí mrdky (pardon ten výraz, ale je to tak). Na dnešních "vozech" je totiž více věcí k ničemu, které jen škodí..třeba inteligentní dobíjení...o start-stopu ani nemluvně jako o kravině...je toho opravdu dost..kabely ze sóji atd atd.....

Auta se ještě vyrábí tam kde prdí na výmysly evropské rady...takže kde to je..zéland a podobně..?

PS: těch 0,5l oleje na 1000km je psané v manuálu k autu..v reálu je naměřená hodnota kolem 0,2l na 1000km což, ale i tak je dost...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
.... absurdita nařízení evropské unie za hondbou k ekologii a výrobci aut nemají na výběr a musí si jít nějak naproti..

Tohle neberu. To je alibismus jak prase.

VW: "Lhali jsme a podváděli, protože EU! Ti jsou zlý, ne my!!! My jsme to jen upravili aby to vyhovovalo."

Stejně tak bazárníci se stáčením tachometrů: "My nic. Za to může zákazník. On chce co nejlevnější auto s co nejmenším nájezdem. To že tachometr stočíme, abysme auto prodali dráž není naše vina!"

Podvod je prostě podvod. Že se jim nechce vyvíjet něco nového, protože to bude nákladnější, než ošulit měření, je určitě taky vina EU a zákazníků.

Argumenty postavený úplně na hlavu. Automobilky si mastili díky podvodu kapsy léta a pešek je, že jim na to přišli. Teď čumí s otevřenou hubou, kalhotama na půl žerdi a řvou, že zlý úředník cosi-kdesi.

Korporát funguje pouze na grafech. Vývoj nového motoru by stál peníze, tím by graf nebyl tak pěkný buclatý. Ošulíme to, na finálních cenách si přirazíme % kvůli ekologii, sobě si dáme manažerský bonus v milionech EUR.... atd atd.... to už znám...


Tímhle tempem bude brzy EU moci i za špatný počasí (moc prší), příliš dobrý počasí (málo prší) atd.


Offline Kouba96


Offline Pepe

" Jde o to, že zvětšili mezeru mezi kroužkem (pístem) a stěnou válce. Tudíž menší třetí, menší spotřeba paliva...."
 Technický nesmysl - ztráta tlaků
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Prostě je to o penězích .. a za špatný počasí může nejen EU  :mellow:
Popocatepetl , ta za tím je , ta to začala  :-D :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Nařízení - usnesení - je starší než část členů tady na fóru.

Že EU chce v roce 20xx emise motorů takový-makový ví automobilky jak dlouho? 10let? 15let? Za tu dobu by vyvinul nějaký nový motor i absolvent strojárny. (kdyby nastoupil čerstvě po škole, tak 10 let zkušeností z vývoje se určitě někde projeví). Jenže... $$$

A ať mi nikdo netvrdí, že to nejde. To tvrdili o CPU čipech u každý nový technologie, co si pamatuju. Že přechod z 25nm už nepůjde, protože blabla... A než se naděješ - BÁC. 14nm technologie a zase kolečko - už to nepůjde! BÁC 10nm technologie.... 7nm technologie....

Takže kecy v kleci...


Offline Kouba96

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/spotreba-oleje-motoru-tsi-a-tfsi-jak-to-resi-cesti-zakaznici-a-jak-jini/

"Zdrojem tohoto problému, oficiálně potvrzeným u motorů Audi 2,0 TFSI a 1,8 TFSI, ale dotýkajícího se i dalších značek koncernu Volkswagen používajících motory z rodiny EA888 z let 2008 až 2012, je velká vůle pístních kroužků, která umožní oleji dostat se přes ně do spalovací komory..."


Offline Pepe

...........a zároveň ztráta tlaků při 3. fázi taktu motoru . Nejde jen o velké vůle , ale špatnou konstrukci stíracích a těsnících kroužků .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

To Fattal...nařízení je sice nějakou dobu a stále se upravuje. Ovšem je dáno, že vod onoho roku musí motory splňovat takové a makové emise. Limity se vždy po nějakém období sníží. Tak to je a tak to bude (respektive na papíru v nařízení). Jaký to má dopad? Odpovím ti. Za každý vyrobený vůz nesplňující předepsané hodnoty, zaplatí auzomobilka pokutu..Myslíš, že ji bude dotovat? Ne, zvýší se tím cena vozu a bude ji platit zákazník a ani o tom neví. Kam to vede? Výší cena vozj, méně prodejů, klesne prestiž značky a firma jde do úpadku..a to nikdo nechce...takže se musí prodávat..konkurence je velká...no a tak se jde nesmyslu naproti..není cesty ven..respektive je..Zrušme prostě ty nesmysly..Ano, jsem pro to, aby byly nějaké limity..ale musí být v rámci logiky..Taky nemohu po tobě chtít, aby jsi uběhl jeden kilometr za půl minuty. A když ne, dáš mi stovku jako pokutu..tak je jasné, že si prostě vezmeš brusle...tak to je...Takže když se podíváš co vše v nových autech je z důvodu nařízení ( bez některých prvků nemůžeš vozidlo dnes ani vyrobit - nedostal by jsi jinak homologaci pro státy EU). Zkrátka je vymyšleno dosti věcí které pomohou výrobci v testech, aby splnil danou ekonormu...Ale v praxi to nic nemění a někdy bohužel i škodí. Chce to pořádně naštudovat ;) Ja to pečlevě sleduji již dva roky a to dost detajlně...Proto říkám, že auta se už nevyrábí
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue