GalantWeb

Prodám - Galant 2.5 V6-24V, 120kw


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Pokud vím,tak manuál. Ma to fakt pěkný. Kolik je teda prodejka mojeho? 20? :D Snad ne
2.5 Byl a 2.5 Bude!



Offline WalvaterWotan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
Tak kamo, dik za fotky ktery si neposlal, jinak za 60 koupim tri takovyhle Galose, troufnu rict ve stejnym stavu  ^_^. Ted jsem prodaval za 43 auto, ktery by podle Tvych meritek melo cenu 80 tis  ](-:.?? Loni na jare absolutni Top bez jediny vady sedana v kozi za 38...obe nakup - kus- 20tis..neco jsem do nich dal, jeden rozvody, druhy spojka, kola apod... Ten Tvuj nesehnatelnej naraznik, jsme nedavno koupily i s prahama a kapotou, v Praze od nejakyho soveta za 3 litrky, dalsi jsem prodal minuly tyden i s cerstvym lakem A71 a mlhovkama za 4litriky....Tudiz si fakt myslim, ze to trochu prehanis...nemohu vsak soudit, kdyz fotky neposles  ](-: Jak uz jsem Ti psal, jestli za to auto stoji, rad  Ti ho zaplatim, ale zatim to vypada na obycejnej prumer za tech par korunek  :(...Preju hodne stesti pri prodeji...howg  ^_^

Tak kámo, já mám třeba jiný věci na práci, než na písknutí běžet do garáže a fotit co si kdo pískne. Že bych to udělal později tě třeba nenapadlo? Další věc... Když můžeš mít za stejný prachy 3 takový auta, tak proč sem vůbec píšeš a řešíš to? Nechápu, jak můžeš psát něco o stavu, když si zatím viděl jenom fotky exterieru a interieru. To auto si neviděl a ani v něm nejel, takže mi hlava nebere, proč tady vykládáš takový bludy. Promin, ale s tebou už prodej řešit nechci a nebudu, jelikož by si mi v závěru vytknul i to, že jsou zaprášený tapce na dveřích a chtěl slevu 25 tisíc. Spíš řekni sovětoj, ten ti sežene lepší i podpisem generálního ředitele Mitsubishi :). Btw: proč tady pořád dokola omíláš ten nárazník? Já ho prostě nemohl nikde sehnat a když, tak stál stejně jako generálka motoru, takže jsem byl rád, když jsem sehnal aspon tenhle. A myslim, že je taky dost pěknej a na Galantech nevšední stejně jako avance.


Offline Pepe

Nárazník - typ , o kterém třeba vědět , než se budete čílit . Nebo-li - jaká maska k nárazníku .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Vypadá to , že nás má plné zuby , ale jaksi mu nedošlo, že je na Galantwebu .Jak jinak si vysvětlit to rozčílení . Stačilo přidat pár fotek a bylo by hodnocení komplexní . Ale zahrada pěkná . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Jen bych dodal , že jestliže připravím auto na dalších 90 tisíc km , proč bych ho prodával ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V

Offline Pepe

Tak to mohl prodat bez úprav a prachy uložit . Ne , já to neodsuzuji , ale když se rozhodnu pro VR4 , tak jdou prachy do a na ní , ne vyšnořit Galant a přemýšlet , co s tím .Trochu postavené na hlavu . Prosím , neberte to jako urážku . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline WalvaterWotan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
Vypadá to , že nás má plné zuby , ale jaksi mu nedošlo, že je na Galantwebu .Jak jinak si vysvětlit to rozčílení . Stačilo přidat pár fotek a bylo by hodnocení komplexní . Ale zahrada pěkná . :-D

Jediný co mě rozčílilo bylo to, co napsal Vrakovlk, protože od začátku spekuluje akorát o tom, na čem by mohl stáhnout cenu. Viděl fotku, přečetl popisek a hned tady začal vykládat něco o stavu, ceně atp. No a pak tady ještě píše, že nejsem schopnej mu hned na písknutí poslat fotky auta z milionu pohledů a ani mu nedojde, že já se do tý garáže třeba nedostanu hned, protože mám jiný povinnosti... Ano, to mě rozčílilo! O nic jinýho nešlo, klidně se kdokoliv ptejte co vás napadne, jsem přístupný názorům :). Jenom prosím vynechte řeči typu "dám 25.000" atd. Děkuji

Jinak Pepe, ano opravdu chci VR4 a čeká se jen na to, až prodám tohle, protože nechci mít na starost dvě auta a peníze na víc se hodí. A proč jsem investoval do funkčnosti tohohle a nenechal peníze na VR4? To je myslím zřejmé... Za 1. Chtěl jsem mít plně pojizdný auto bez závad, abych mohl ještě jezdit, než bude nový. Za 2. Nechtěl jsem pak nikomu prodat šrot. Toť vše, nic víc bych v tom nehledal 😃. Na víc, věci co jsem na tom dělal, je jen běžnej servis + věci co byli na spadnutí, takže je logický, že se to musí dát dohromady, ne? Do žádný renovace jsem se nepouštěl :).


Offline Drak

No jestli bude VR-4 a budeš ji předělávat, tak se ti ještě bude hodit na dily :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
 ^_^ Uz videl nekdo ty fotky....abych furt " nespekuloval jak stahnout cenu"???  ](-:  Pepe - kapnul si na to, proste opomeni ze je to Galntweb.. Asi jako kdyz tu chtel Minno prodat svicara za 50  :-D. Jenze to auto stavu odpovidalo, fotky byli....jen ty papiry  ^_^...Mimo to, kdyby nekdo chtel, kompletni 100% zdravou holou kastli na sedan...je k mani.... automat prevodovka taky :mellow:...


Offline Jeníček

zcela nezaujatě musím říct, že ač vypadá inzerované auto dobře, taky bych za něj asi více jak 40t nedal, spíš méně. Každý rozumný člověk, co koupí auto, hned po koupi udělá "preventivně" alespoň základní věci jako olej v motoru, svíčky, filtry atp. a ten kdo na to má tak klidně i rozvody včetně pumpy. protože není nic lepšího než si koupit ojetinu a pak po pár týdnech či měsících řešit, že se mi potkal motor, protože ten rozvoďák tam lítal už od doby, kdy to auto vyjelo z fabriky... což samozřejmě nemusí být tento příklad. já osobně bych raději bral nižší cenu a žádnou garanci a nasypal bych si ty peníze do auta sám a měl úplnou jistotu, co v něm je a není udělaný
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline David8

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
dobry den mam zaujem o vasho ´galanta :) mate ho este ? :) ma te aj fotky ? :)


Offline lileczech

David8 - to auto bylo moje a už je z něj kvůli nejmenovanýmu imbecilovi ve Felicii skoro rok jen šrot. Hledej dál  :lipsread:


Offline David8

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5

Offline Bayern

Radši bych se podíval na bazos, tam jich pár je  :big grin: