GalantWeb

povinne ruceni

Offline Severín

Kolik kdo z vás platí povinko na 2.5 V6? Jsem v tom za 5300 i s pojištěním všech oken a osobníma věcma cestujících. Myslím si, že to celkem jde. Ale líp může být vždycky:)


Offline Berzelius

Já to mám u ČSOB Dominant(střední nabídka) 60/60mil. - majetek/zdravý
                                                                200 000,- úrazový pojištění řidiče
                                                                10 000,- / 10 000,- - pojištění os. věcí řídiče + 
                                                                roddinných příslušníků
                                                                Skla nemám ...to celé za 4000,-/rok 


Offline Majk MG

na 2,5 v6 120kw rok 99
Allianz-
35/35 mil - majetek/zdraví
poškození zaparkovaného vozidla zvířetem
srážka jedoucího vozidla se zvířetem
pojištění asistence plus
 skla nemám - celkem 3966 kč za jeden rok .

holé pojištění na 35 mil - majetek/Zdraví --> dělá 2939 kč  -_-


Offline Severín

pro upřesnění mám ČSOB Premiant
pojištění skel
úrazové pojištění
pojištění osobních věcí řidiče a osob jemu blízkých
asistenční služby
úhrada škody na vlastním vozidle (předpokládám, že když to někam našiju, že mi zaplatí opravu)
a je to asi 100/100mil. ale teď to nemůžu najít přesně


Offline Pepe

Kolem 5,5 u ČP . Připojištěno vše .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Spočteno na kilometr , Robe ? :undecided: :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

najel 500 km přeci..takže 6,4kč pojištění na kilometr :D

Já mám pojistku za necelé 4 000kč. Mám pojistku úrazovou jak sebe jako řidiče, tak i ostatních cestujících.
V ceně mám i asistenci - odtah vozidla do nejbližšího smluvního servisu (nebo odtah zdarma v počtu kilometrů k onomu servisu, ale na jiné místo mnou zvolené. Kilometry navíc si pak platím ze svého přímo odtahové firmě)
Velikost plnění v milionech si nepomatuji..myslím, že je to 50 nebo 60..něco z toho..
Dále nulovou spoluúčast.
Česká pojištovna
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No asi budu muset zase něco najet,ať to nemám tak drahý! :-D


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Mno tak abych vám schladil žáhu...

Mám 70mil/70mil
Živel 50tis/rok
Zvíře 100tis/rok
Čelní sklo 5tis

To celé za pouhých 8500,- s pololetní platbou... Takovej obrovskej rozdíl jsou bonusy. (který nemam)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Severín

Nemyslím, že je to bonusama. Galant je moje první auto a první povinnko jsem měl za 5500kč.Přes net dávaj docela slevy. Hodně se předhání, když řekneš, že máš lepší nabídku. Každopádně cena povinnka podle obsahu motoru mi přijde dost mimo. Protože pokud jde o výkon a z toho plynoucí nebezpečnost(?) tak to už nás trumfujou oturbený motůrky pod dva litry, který mají zároveň třetinovou sazbu. Smůla,no. ](-:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Myslim,že v Německu se p.ruč. platí podle výkonu,možná je to "spravedlivější". :mellow:


Offline Severín

Mě by zajímalo, kolik nehod a mrtvol, který musí pojišťovny sanovat, se odehraje v těch silnejch autech. Většinou to jsou vraky, co mají daleko i do těch 120kw, což dneska není žádnej výkon. Ale holt máme dvaapůle a za to se platí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, vidím spoustu nehod se silnými baworáky. :mellow:


Offline Severín

Pravda bude asi někde mezi, ale je fakt, že to tady máme lepší, než třeba v Británii...


Offline Majk MG

nedávno jsem se bavil s mím pojišťovákem a povídal že obrovské procento (asi 75 % ) dopravních nehod zaviní mladí lidé do 25 let


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Obecně bych řekl, že nehodovost je hodně různá.

Je fakt že týpek co má auto 2-3 roky a je mu 22-23, tak se cítí vyježděnej - král silnic pak mu přijde smska, on se podívá a BUM!

Když tak pozoruju řidiče, mraky z nich v jedný ruce telefon a buď telefonujou (to se ještě dá pochopit když zavřu obě oči) nebo ještě lépe esemeskujou a za to bych sekal ruce. Je to hnus. Pak do vás na světlech lidi zezadu bourají, protože odepisovali na sms...

S rostoucí nervozitou, tendence v ČR, nasraností jsou lidi agresivnější a taky to tak dopadá...



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dnes mi po roce přišlo p.ruč. od Slavia,najednou chtěli 5200,tak jsem přes epojištění dostal od ČPP p. ruč 3147kč na rok,tak uvidíme za rok.PIJAVICE!  :-D
« Poslední změna: 07.04.2016 - 21:40:22 od Rob »


Offline Sir Dag

tak na ně..heleďte támhle mam lepší nabídku..takže buď dáte stejnou a nebo agója :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue