GalantWeb

Vibrace při akceleraci

Offline Pepe

Protože v nízkých otáčkách je vše znatelnější, zvukově i pocitově to registruješ. Při plném záběru se tomu tolik nevěnuješ .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline GanoR

Tak jsi měl pravdu.. Koupil jsem nový svíčky a vyměnil jsem cívku na druhým válci a auto jede, jak má... Bere okamžitě i od nízkých otáček, vůbec se necuká a táhne až nahoru... takže díky za rady.. :mellow:


Offline Pepe

O.K. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline GanoR

Abych tu nezakládal 100 témat, tak se zeptám znovu tady... Možná je to jen blbost a mělo by mi to docvaknout, ale nevím.. Zkrátka u kombíka přestal jít (už před dlouhou dobou) panel stahovaní oken u řidiče... Všechny ostatní jdou stahovat normálně jen od řidiče nestáhnu nic... Zkoušel jsem vyměnit panel, ale bez úspěchu, takže co by to mohlo být? konektor nebo kabeláž? nebo něco úplně jinýho? jinak konektor je očištěnej a kabely neporušený (aspoň v místě konektoru, jinde jsem se nedíval)... V zimě jsem to ignoroval, ale teď se to fakt nedá v těch vedrech...


Offline Sir Dag

ten svazek kabelů ti vede dveřma, projde do takové průchodky v kasli a končí ti v konektorové "krabici" vedle pedálu spojky. Tam se podívej zda je zacvaknut.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline GanoR

Díval jsem se, všechno je OK, aspoň co se zapojení týče...


Offline Drak

A rozsvítí se ti tlačítko okna řidiče když otocis klickama?

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline GanoR

Taky mě napadlo se na to podívat, ovšem budu muset počkat do večera, svítí slunko jak prase a přes to nic neuvidím a zakrýt rukou to moc nepomůže... takže večer dám vědět..


Offline Sir Dag

ovšem ty jsi říkal, že jsi používal i jiný panel..je to tak?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline GanoR

jojo, dával jsem tam i jinej a ani na ten okna nejely, ovšem jestli svítí podsvícení tlačítka jsem se nedíval (u toho, kterej jsem zkoušel)... na tom původním, co je tam teď to nesvítí...


Offline Sir Dag

to je fuk..prostě panelem to není..leda by jsi měl oba v háji..ale to je minimální šance....takže když to není panelem...konektory jsou všude zapojeny..tak kabeláž...to je jediné kde tom může být špatně.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Sir Dag

Ahoj chlapcí....napíši co mě trápí...celkem mě to trápí asi rok a půl.

Oč jde..auto mi vibruje..a myslím si, že je to motorem...je jedno jakou rychlostí pojedu...zda 30km za hodinu či 180km..to je fuk...,ale autí mi vyïbruje jen když je motor pod tahem...to znamená, že šlapu na plynový pedál..a je jedno zda brutálně až na podlahu nebo jen mírně jej šolíchám...prostě jakmile se trochu dotknu plynového pedálu, autí začne vibrovat...Nohu z pedálu sundam a autí nevibruje..a to jedu třeba 120km..a nic..lehce se dotknu a vibruje to tak, že pivo v petce mi pomalu bouchne.

Tudíž z logiky věci vylučuji závažíčko na poloose a poloosy asi jako takové...ložiska, čepy, geometri, tlak v gumách..jelikož mi to děla na všech kolech..ale dělá to zkrátka jen pod plynem tak vylučuji kola, pneu atd..vylučuji též axiální klouby, převodovku,spojku....

Myslím si, že to bude něco na motoru..jako kdyby to byla vyvažovací hřídel nebo tak něco...ale motor se přeci taky točí ikdyž sundam nohu z plynu..tak co mě to tam zlobí...
To jako ve chvíli kdy dojde k zážehu ve vákci, tak dojde k cuknutí motoru a vznikne mi jeden pohyb vibrace? Takže silenbloky v pytli?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

dělá to i když stojíš a šlápneš na plyn a motor je v tahu?
Pne, tak to je v převodovce a nebo vnitřní klouby poloos. Přidáním plynu za jizdy dojde k změně poměru sil, kdy neroztáčí soustavu síla od kol, ale poměr se obrátí a soustavu spojka,převodovka kola roztačí z druhé strany motor. Tím se i všechny vůle změní a začnou se opírat rotující součástky z druhé strany.
 
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 Ještě pár kiláků a tripody se rozletí . Připrav si další na výměnu . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

To Drak..

Jakože když zařadím neutral a dám plyn zda se to klepe? Tak to ti dám odpověd...neklepe....
Tak teoreticky...mohou to být tripody..ok..může to být mojí natřikrát spálenou spojkou z Kadova :D ?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

jestli se vibrace mění s rychlostí auta, budou to vnitřní klouby. Jestli se měni s otačkama motoru, bude to něco mezi motorem a hřídelí v převodovce :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

Tak otáčky motoru na to nemají vliv..jen ta rychlost..takže, že by ty klouby...či hřídel jako má czenda?

Když by to byly klouby. Tak jaké by to mohli být. Ty u kol či ty u převodovky? Víc jsou asi namáhané ty u kol, že jo...Ovšem dělali jsme s Pepem kontrolu jedné poloosy a tam bylo vše ok..dá se to poznat rozebráním? Jestli jo, tak víme, že to bude na té druhé nekontrolované poloose :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

s největší pravděpodobností to bude vnitřní kloub poloosy. Vstupní hřídel by byla závislá na otáčkách motoru.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline maxx2

ako to takbcitam tak vidim,ze niesom jediny co ma tento problem. spytam sa ako sa Vam to správa pri brzdeni? ja aj po pretoceni kotucov na sustruhu stale citim vibracie a vzhladom na to,ze su vsetky prvky napravy vymene neviem uz comu to prisudzovat.takze ako citam tak uz len tie klby.
Mitsubishi Galant 2,4 GDI