GalantWeb

JMBLNE38AKZ500500

Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
To som skúšal, ale piestik sa pohol max o 1 - 1,5 cm.. vyberám to z “vraku” no tak nie je ani možné motor naštartovať aby išiel posilňovač bŕzd.. a už som to aj tak odpojil a demontoval celé z auta.. no nič nejako si poradím 😃


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
V zoufalství jde na brzdič našroubovat maznice na vazelínu a tlačíš dál.


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Malý tip: Ak nemáte doma sadu na zatlačenie brzdových valčekov poslúži vám aj vodárenský ventil  :D Aspoň u jednopiestu z hranáča neviem či by to pomohlo aj pri dvojpieste zo žraloka


Offline Pepe

 :angel:  Tip do budoucna - pístek musí jít zatlačit prstama volně  a  vytlačit ven vzduchem  nebo upraveným gumovým špuntem .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Ludia prosím vás potrebujem rýchlu radu chcem vymeniť predné tlmiče aj pružiny, pozrel som si návod idem podla toho ale nedarí sa mi pružinu stiahnuť tolko aby som mohol dať ten hrniec a utiahnuť matku.. kúpil som si original stahováky žiadne gurtne ani nič podobné.. robím to tak že stahovák upnem na predposledný závit a sťahujem ale nie jento dosť.. vie mi niekto poradiť čo robím zle ? alebo nejaký trik ako na to už som zúfaly


Offline Pepe

 Jestli se nepletu , pružina je válcová (přední) - jedny háky dej na tlumič a stahuj pružinu proti tlumiči .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Napadlo ma to, ale nepozdávalo sa mi to 😃 Skúsim ale až zajtra, potom dám vedieť zatial ďakujem


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Nazdar ludia, potreboval by som túto priečku prednej nápravy, keďže moja dostala ranu a je ohnutá nenájde sa u niekoho kto kedysi mal rovnaký model, alebo stále má ? Prípadne ak viete čím sa dá nahradiť nechám si rád poradiť ďakujem


Offline Pepe

 Je to spodní nosník chladiče .  Lépe uděláš , když ti náhradu zámečník vyrobí z jeklu , protože nic nové nekoupíš a na vrakovištích už je to prorezlé .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Dik za upresnenie v terminologii :mellow: myslel som že je to sučasť prednej nápravy keďže predokolka túto priečku nemá.. ešte mi napadlo či by to nemohlo pasovať z 1g eclipse


Offline Pepe

 Pohľadaj na japancars.ru
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ahoj,dá se v Autopalace koupit motorový olej nějak přes eshop?
Nebo lépe tady. 10W40, ale který?? https://www.motostar.cz/produkty/millers-oils/?paginator-page=2&orderer%5Bproduct_timestamp%5D=desc&do=paginator-move
« Poslední změna: 22.07.2019 - 15:02:16 od Rob »


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Ahojte, potrebujem demontovať hlavu z hranáča 4g63 SOHC, ale predtým než začnem sa pre istotu chcem opýtať tu 😃 Stačí demontovať sací manifold + výfukové zvody zhodiť kryt ventilov a následne povoliť vyznačené šróby na obrázku ?


Offline Pepe

 :mellow:  Rozvody si nastav na 0 a značky  :-D potom s tým rob čo chceš
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Heh diky za radu ale ten motor sa už nebude skladať spatky, tento mám na rozpredaj a hlava bude mať nového majitela  :D


Offline Pepe

Tak prajem príjemnú robotu a nech sa darí
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001