GalantWeb

Nafukování baterky

Offline godwalk

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Dobrý den koupil jsem galanta 2,5 v6 po tydnu se mi zacala nafukovat baterie tka sem koupil novou a dela to same + mi prasknou predny zarovky svetel...
nema nekdo zkusenost z tutim problemem?


Offline Werewolf66

Sezen si multimetr a zmer připojenou baterií při nastartovanem motoru. Měla by mít max 14,2V. Dle popisu to vypadá na špatný regulátor v alternatoru
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!



Offline godwalk

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
pri nastartovani ma 18....je lepsi nechat opravit nebo sehnat nekde jinej


Offline Pepe

poptej se po jiném.  bylo by dobré při registraci vyplnit si profil - alespoň bydliště .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

náhradní tu mám :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline godwalk

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
a byl by na prodej ? kdaz tak za kolik? díky


Offline Strejda

Pozor na použitý altík já taky koupil jetý a budu muset ten původni repasovat a znovu vyměnit tím nechci někoho podrazit nebo tak jen vlastní zkušenost taky se mi to přebíjelo a regulátor stoji něco přes 500.  -_-


Offline Sir Dag

já jej nakonec stejnak nemám..spletl jsem si to s jinou motorizací..ovšem poradil jsem v sz kde sehnat..

Jinak otázka do éteru..má 2.0 a 2.5 popřípadně 2.4 stejné uchycení altíku?
2.0 a 2.5 mají dle všeho stejnou ampérizaci..tak by mě zajímaj úchyt.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Při pohledu do katalogu ASA jsem zjistil , že dvoulitr má jen 90A altík . 2,5 má 100A .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Při pohledu do katalogu ASA jsem zjistil , že dvoulitr má jen 90A altík . 2,5 má 100A .
2,5 utahne dobíjet i 100vku (z jeepa) měl sem jí tam na posledních pár tejdnu než sem myšku poslal.... jen šlo do háje sání do filtru zustal jen filtrbox ale ten zvuk.... doporučuju ten pazmek od příčky sundat... :-) ( já vim moc blbnu  ale když mě to baví).... .-) ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)