GalantWeb

zapojení neorigo mlhovek

Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
Zdarec mám neorigo mlhovky dle rozměru by se měly vlézt a na autě původně byly origo jen po bouračce byly ko. Hodí někdo foto zapojení? nebo aspoň popis kam zapojit aby jely jako původní. dík moc


Offline Pepe

K origo mlhovkám vedli dráty s konektorama - jestli máš konektory z původních světel , tak je přepájej k novým a zapoj do stávajícího vedení . Jak jinak to popsat . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

mlhovky jedou na klasiku žárovku..tak zde plus mínus drát vesměs nemusíš řešit..ale samozřejmě je to lepší. Neoriginální mlhovky mají většinou jen čučící dráty...tak si můžeš přinejhoršim koupit na GME nebo na podobném shopu dva páry konektorů a uděláš tam vlastní. .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
K origo mlhovkám vedli dráty s konektorama - jestli máš konektory z původních světel , tak je přepájej k novým a zapoj do stávajícího vedení . Jak jinak to popsat . :-D
Já sem elektriku v autě nikdy neřešil nedělal ani se nedíval :D a jestli ty draty nejsou poravane taky nevím tak se ptám jestli dle barvy či vedení odkud taky mě napadlo jestli by to daly kabely potkávaček utahly i ty mlhovky, když bych je používal naráz


Offline Drak

když budeš používat potkávačky a mlhovky najednou, tak tě nedřív "utáhnou" floidi a pak se časem vyhřejí kontakty na relátku pod dvojnásobnou zátěží.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


guest2672

  • Host
kde se dají sehnat žárovky do ovladače aut.klimatizace


Offline Sir Dag

z jiné :D Klidně ji vezmu na kadov a dam ti ji
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


guest2672

  • Host
něco je, mini led ale jak to hodně svítí nemám tušo ,jináč by to tam šlo


Offline Pepe

 Nejsou tam 3,5mm skleněnky s navlíkacím drátkem ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

myslím, že navlíkací drátek to asi bude když se tak na ty žárovky dívám
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Něco takové ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001