GalantWeb

Karoserina Mitsubishi Galant

Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
Zdravicko ve spolek zkusím to i tady mám Galanta 2.0 GLS 100kw a mám mě problém předchozí majitel o auto opravdu nepečoval a dal mu solidne na pr.el já se ho ujal se tam ho zachranuju je to zralok 98 rok a potřeby bych zadní pravý zadek konkrétní plech pod nádrží od nadkoli po nárazník pokud by nekdo věděl nebo měl určitě napiste nerad bych ho nechal vyhnít do kopru :) Jirka


Offline Pepe

Jako kdybys to psal přes gůgl .   Potřebuješ koupit zadní lemy ? http://www.aci.cz/3220143-lem-zd-blatniku-kombi-l_d60805.html
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
Defakto ano ale až k spoileru bar prostě od nadkoli až po plasty v zadu laicky popsano a hlavně na sedana :D


Offline Sir Dag

hm..tak to vyříznout z jiné, ale stejně pak budeš dělat lem..protože většinou jsou schnily...a jinak tohle se da koupit. Dost toho je na bazar automedik..ale videl jsem, ze i jinde to maj..jen si nemohu vzpomenout kde..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
Už sem na to přijde konecne potřeby sem aspon nabeh na ten vypoklej lem co vede ke spolupráci nárazníku a ten mast na tom nadkoli od acl je takzebpohoda zbytek už si napasku a dotváří z plechu díky moc za rady a pomoc ! :)


Offline Severín

Tvl, na ty tvoje zprávy by to chtělo kryptologa. Tak hlavně, že jste si všichni rozuměli a vše vyřešili :mellow:


Offline Pepe

 Jeldus , odkud jsi ?  Fakt jeden čumí  :angry: :angry:co vše je slohová práce . :roll:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
Kolín a jinak všem co čtou a nepochopi kontext textu píšu na mobilu a sem tam mi neco ujede titěrný klávesnice na Malej dotykové na prsty jako burty :D a k tomu autoopravna jinak vudu postupně pridavat na galerii foto z renovace absolutne v ritistavu žraloka co sem se rozhodl prostě dát do kupy. To auto za tu práci stojí ! :)


Offline Pepe

tady už je znát snaha dát všem na vědomí , že dát do pořádku Galanta za to stojí .............a s tím nelze nic jiné než souhlasit . :mellow: :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

kdyby něco..je tu halda věcí na galoše..hlavně neschnilé dveře... :)
PS: potřebuji se jich zbavit..mám jich moc... :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
Cauves super heled odkud jsi potřeb bych kapotu přední levej blatník a ten  jak už se tu Re zadek budu rád za odpověď díky moc ! :)


Offline Sir Dag

kousek u Prahy...kapotu tu mám jen jednu..a to takovou "nouzovku", prostě pro někoho kdyby byl třeba po ťukanci a chtěl tam prásknout narychlo jinou..blatník tu je.. jinak tu mám ještě celou kasli :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
Super posílám číslo aby sme se domluvit do prahy to mám cca 50 km takže zadna hrůza :) 736448040 :)