GalantWeb

2.0 lpg Galant auto chcíplo za jízdy

Offline Cigi

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Zdravím mam galanta 2.0 lpg r.2002 jel jsem 120km a auto chcíplo po zastavení jsem nenastartoval dnes mi v dílně řekli že je v háji celí motor že se zadřeli vyvažovadla najeto cca. 195xxx km 2 roky rozvody a hlava + jedna cívka nová nemáte s tím nějaké zkušenosti zrovna jsem udělal karosu auto je v top stavu nechci ho dávat pryč díky moc za odpovědi.


Offline Pepe

Máš 2 možnosti . Jiný motor a přehodit jej , nebo rozebrat kryt rozvodů a zlikvidovat malý řemen k vyvažovačce . Teda - pokud není zadřený motor na klice .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Cigi

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Pravě že je zadřený to mi řekly. Bavili jsme se o tom vyřadit to ale prý neví co by to u benzínu s plynem udělalo dělali to prý jen u nafťaku. Tak se snažím sehnat motor ale třeba 10 500,- kč mi přijde hodně jinak nemůžu zatím nic sehnat budu rád za každou radu.


Offline Pepe

 Pokud vím , jeden motor ode mne odjel a jezdí pořád . Když to udělali u nafty , která běží na vyšší tlaky , proč se bojí benzínu ? kvůli vysokým otáčkám ? No tak budeš jezdit do 4500 otáček a když natrefíš na jiný motor , tak jej koupíš . Jeden dvoulitr ode mne odvážel Sir Dag , ale byl bez olejové vany .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeníček

napiš tady na fóru Sir Dag, ten by mohl mít motor z dvoulitra na prodej. A jeho ceny jsou vážně lidový.. kdyby teda selhala možnost to ještě nějak opravit.
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Sir Dag

motory na 2.0 tu jsem dva :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Cigi

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Tak už motor přehazuje akorat to je jinej typ tak musi plno věcí prehazet tak snad to bude ok


Offline Sir Dag

jak jinej tip motoru...povídej..co je jiné?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Cigi

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Je tam jiné sáni jiná vodní pumpa hodně věcí musel prehazet ale to je v poho to naštěstí slo spíš dnes jsme chtěl odjet a padá mi řemen nasadim ho sam a zase spadne schazuje ho ten druhej řemen protože se to tam celé nějak hodně hýbe z prava doleva. To největší kolecko jak na něm jsou oba remeny doufam ze to bude jen spuchrele těsnění.


Offline Pepe

To je rozbitá řemenice klikovky - vyhodit a dát novou . To , co myslíš těsněním , je ve skutečnosti silentblok mezi unašečem a řemenicí .
« Poslední změna: 04.11.2017 - 18:01:42 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001