GalantWeb

Tazne rarizeni

Offline Jajin

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
Ahoj mam dotaz kolik kg se muze tahat na bajonetove kouli? Na stitku mam myslim ze 1200kg ale nejak se mi to nezda diky za odpověď


Offline Pepe

 Záleží na tvém řidičáku , u skupiny B  je to do 750 kg.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jajin

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
Jj to vim ten si budu rozsirovat ake zajima me kolik se za tim muze tahnout teda myslim na tom taznem nekdo mi rikal ze max 500kg ze vic ne


Offline Jajin

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
Takle chci odvest auto na plataku a dohromady to ma cca 1100kg tak me zajima jestli to to bajonetove tazne zvladne


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Pokud je tažné konstruováno na max 1200 kg tak musí vydžet. Jen některá hlídka PČR počítá maximální přípustnou nostnost vleku a ne kolik vezeš. Dá se s nimi polemizovat o aktualní váze na vleku plus vlastní hmotnost vleku. I tak na to potřebuješ mít B+E a celá souprava ti nesmí přesahnout 3500 kg.


Offline Jajin

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
Tohle je vaha i s podvalem a 3,5 tuny neprekrocim  takze mi bude stacit Becko no me jde o to jestli ta zatez na tazne neni na pevne tazne nevin jestli se na galanta davala pevne tazne nebo to bajonetove


Offline Pepe

Co máš s pevným nebo bajonetovým ??  Tažné musí být s demontovatelnou koulí .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jajin

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
Neznas bajonetove tazne?to je sundavaci tazne ktere se jen nasune a zajisti a pak je pevne tazne ktere se da sundat pouze s naradim nebo nevim jak bych to rekl


Offline Kouba96

Nechci odporovat Pepe, ale já mám tažné na "pevno" . Čtyřmi šrouby přidělaná koule ke konstrukci toho tažného, tzn. nesundávací
A mám ho tuším že na 1200kg


Offline Sir Dag

Chlapi..trochu to roseknem a to pomocí zákona..paragrafy to říkají jasně...Se skupinou B můžeš mít soupravu o maximální přípustné váze 3 500Kg. Takže si klidně za auto může dát vlek a jet...no problem..ovšem pokud vůz splňuje podmínku váhy vůči tahanému přívěsu. A zde je to velmi jednoduché. To je napsáno v technickém průkaze. Protože vždy se počítá v platnost ta z menších hodnot.. tažné můžeš mít třeba na dvě tuny, ale kasle vozu bude kontruována jen na 1 600kg a proto budeš mít v TP jen 1600 a víc nesmíš táhnout... A galanti maj v TP 1 300 kg a novější s větším brzdičem a origo tažným pak měli i víc...takže asi takto..

Co se týče vleku..pokud máš vlek prázdný. Bere se samotná váha přívěsu. Pokud všem na něj cokoliv naložíš, bere se v potaz jeho maximální možná nosnost a je jedno zda máš naloženou feldu nebo máš na tom jeepa. Policie má v zákoně v tomto navrh. Ona nemůže vedět co na tom vezete, jak je to těžké..Může to být vozidlo vlastní výroby a na váhu vás hnát nebudou. Takže polemizování tu nepřipadá v úvahu..Máme auto co má 1 550kg. za něj vlek na 2 500kg a jedeš prázný..no problem, protože prázdný váží 500 kg..ovšam dáš na něj auto a skupina B ti nestačí..zastaví tě hlídka a papíry už nemáš. Řídíš něco na co nemáš oprávnění...tak to je..na to bacha..a jako, že po tomhle jdou...

Co se týče vyhlášky o tažném..jsou pevná a odjímatelná.
Pevná jsou ty co oddělat nejdou, protože jsou natvrdo v nosníkách..to by jsi musel vzít flexu a urubat to :D
Odjímatelná jsou jakákoliv jiná která lze sundat a to buď pomocí jen nějaké páčky či nářadí. Pokud se sundavá pomocí nářadí jsi povinen jej mít ve voze pokud máš nasazíno...A co se týče povinosti odjímatélného zařízení. Tak vozidlo je povino mít namontované odjímatélné tažné zařízení pouze tehdy, pokud zasahuje tažné zařízení do registrační značky vozidla. Pokud toto vozidlo za sebou nic netáhne je povino (bajonet/hlavici..je na vás jak to nazvete) odpojit/sundat. Z toho pramení, že pokud nezasahuje do registrační značky můžeš mít gulu namontovanou na autě ikdyž je odpojitelná a pokutu dostat nemůžeš.

Tak snad je vše objasněno :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Nechci odporovat Pepe, ale já mám tažné na "pevno" . Čtyřmi šrouby přidělaná koule ke konstrukci toho tažného, tzn. nesundávací
A mám ho tuším že na 1200kg

kouba: toto je odjímatelné tažné.....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Jajin

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
Jo aha takze se nebere kolik.mam nalozeno ale rovnou kolik podval nebo vozik uveze tak uz je mi to jasny diky za info


Offline Kouba96

Citace vyhlášky 341/2002 Sb.
„29. Spojovací zařízení třídy A50-X namontované na vozidle nesmí zakrývat místo pro zadní registrační tabulku nebo zhoršovat čitelnost zadní registrační tabulky. Jestliže tomu tak není, musí být část se spojovací koulí odmontovatelná bez použití nářadí případně s nářadím umístěným povinně ve vozidle. Vozidlo vybavené tažným zařízením schváleným s odnímatelnou spojovací koulí bez použití nářadí, musí mít tuto kouli odejmutou, pokud není využívána ke spojení s přípojným vozidlem nebo s jiným zařízením."

To teda znamená, že pokud je k sundání koule potřebné nářadí a nezakrývá SPZ, se sundávat nemusí

Zítra hodím foto svého tažného, také třídy A50-X  :lipsread:
 
« Poslední změna: 09.01.2018 - 18:06:04 od Kouba96 »