GalantWeb

Autoradio-tablet

Offline jarooo7

Ahojte.Rozmyslam že by som dal tablet namiesto rádia.Ramček by som zvládol zrobil no na elektriku by som potreboval pomôcť.Nešpekuloval niekto niečo podobné?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Takže auto nakonec prodávat nebudeš?


Offline Werewolf66

Ahojte.Rozmyslam že by som dal tablet namiesto rádia.Ramček by som zvládol zrobil no na elektriku by som potreboval pomôcť.Nešpekuloval niekto niečo podobné?

kdyz uz, tak autoradio s androidem....teda pokud tam nechces ipad
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline jarooo7

To som mal asi slabú chvíľku :)nebudem ho predávať len som chcel vidieť zaujem.Nechcem tam dávať dajake drahé rádio žeby som neľutoval keď mi ho niekto ukradne.Neviete niečo poradit 2dinove?Zháňam aj 2 žiarovky do klimi ktoré osvetľujú displej.Mam tam ledky no tie sa nevedia staviť takže počas jazdy nevidím na displej


Offline Lukasj500

Tablet :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline jarooo7

Ejhaaa ejha.ten tablet vyzerá super.nemas nejaký návod foto prípadne popísané súčiastky ktoré by mi k tomu trebalo na zapojenie?máš to aj cez zosilovač?


Offline Pepe

 Když demontuješ ten středový panel , hned budeš vědět jak na to .  :-D
Pro ročníky do 2000 bych tam dal něco s W10 , dá se tam dát diagnostika evoscan , po roce 2000 andro nevadí , protože OBDII je základ.
« Poslední změna: 13.02.2018 - 20:33:28 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Viděl jsem čelní u Lexus  - ten má snad 40x22cm  :o
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No,na co se máš pak při jízdě koukat dřív?
Tady je auto radio,co se ti tam vejde. https://www.sbazar.cz/levnevecinaprodej/detail/27596808-2din-autoradio-s-gps-vse-prehrava-z-usb
« Poslední změna: 14.02.2018 - 08:29:31 od Rob »


Offline Lukasj500

Snad je to pochopitelne


Offline Sir Dag

Dneska se cena radia s adroidem pohybuje okolo 5-8 tisic...
Když vezmu v potaz cenu table, zesilovače a haldy práce a stejnak to nebude ono..a cena vyjde na stejno néli víc..tak proč to dělat? Váli se snad zesik a tablet nevyužitý doma?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Lukasj500

Na tablet se doma jen prasilo :) zesik a sub uz jsem v aute mel 
Tak proc toho nevyuzit


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jestli všechno půjde ovládat dotykem na displej a ne tlačítkama na boku tabletu,.....proč ne.


Offline jarooo7

Tak náhodou mne sa valí doma tablet a preto hľadám jeho využitie.zosilovac kúpim použitý za pár šupov a mám vybavené.V Tom nákrese nechýba zapojenie tabletu na baterku plus zmenšovač napetia z 12V?


Offline Lukasj500

Normani auto nabijecka do zapalovace +usb kabel


Offline jarooo7

Aha no tak to mi nenapadlo.Ďakujem za typ.Inač aký zosilovač by som tam mal kupit?stačilo by 2x50W?


Offline jarooo7