GalantWeb

Prodám Galanta 2.5 V6

Offline Santrucek

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35


Offline Santrucek

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
No s těžkym srdcem :-D Mám doma momentálně dva mišáky :D Vzhledem k tomu že manželka našla práci v ulici kde bydlíme, tak už druhé tolik nevyužiju. Spíš se do budoucna poohlížím po variantě kombi nebo Mitsu Pajero. Potřebuju už něco velkého rodinného co uveze 3 lidi, psa a tunu krámů navrch :-D 


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Venda_K

Kup si za něj karavan a máš po starostech :D
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Santrucek

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
No karavan by se mi libil 😀 Ale prachy neak chyběj. Dneska jsem měl kupce a řešili jsme zajimavej problém. Nevešel se za volant o par centimetru kvuli prave noze. Nicméně galanta by hrozně rad koupil. Nevíte jestli by šel volant něak posunout od budíků nebo treba vložkou podložit aby byl dál.


Offline Sir Dag

to by jsi pak musel prodlužovat i kabely....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Jediný co mě tak od boku napadá je, prodloužit kolejnice pro sedačku (pokud je nemáš v elektrice tím líp).

PS: to je tak velkej? Nebo tak vysokej?


Offline Jeníček

No a nebo rovnou celou tu kolejnici převrtat a posunout více dozadu? To by nemuselo být tak složitý. A prodloužení kabelů je sranda na půl hodinky...
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Ale je pořád otázka, co je za problém.

Pokud je tak vysokej, tak musí mít přes 205cm a nevejdou se nohy. Tam to posunutí sedačky dozadu je možtnost.

Pokud je velkej, tak jediný řešení je posunout volant. (protože by na něj nedosáhl, oproti vysokýmu člověku, který má proporcionálně dlouhý ruce).


Offline Santrucek

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
Řekl bych, že přes dva metry měl určitě a víc jak 100 kg taky :-D ...Díky tomu musel mít pokrčenou nohu vpravo mezi volantem a bočním panelem. Sedačky v elektrice nemám, tak ty kolejnice by možná byly dostatečný řešení. Díkes (y)


Offline Sir Dag

Převrtat kolejnici......hmmmmm. Nic ve zlém pánové, ale kam? Když posuneš kolejnici o pár cm, tak už ji máš mimo šroub...takže to mi přijde nereálné.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Jediný co mě tak od boku napadá je, prodloužit kolejnice pro sedačku (pokud je nemáš v elektrice tím líp).
.........

Převrtat kolejnici......hmmmmm. Nic ve zlém pánové, ale kam? Když posuneš kolejnici o pár cm, tak už ji máš mimo šroub...takže to mi přijde nereálné.

.......



Offline Sir Dag

Ty umíš udělat nové delší kolejnice? Myslím si, že takovou palbu za jedny kolejnice do galanta asi nikdo nedá..... U 40 let starýho Jaguára netřeba špekulovat..když někdo chce, tak to tam dá....ale u galíka kterého chce jako dejlinu..... To je opravdu jednoduší, jak fyzicky tak i finančně oddálit volant.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Aha, takže radši budeš řezat hřídel volantu a cpát volant do palubovky, než si u zámečníka nechat udělat profil, který bude pasovat....

OK, každému co jeho jest.  ^_^


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Ještě k tomu dodám, že vrakovišť s Galantem je milion. Stačí si sehnat jeden pár kolejnic, uříznout + navařit * namontovat = hotovo.

Práce na dvě hodiny.


Offline Sir Dag

proc bych rezal hridel...ne...ja bych tam dal dlouhou matici...a do ni pak dal kus sroubu/tyce...tim se nastavi potrebne odsazeni volantu..investice cca 100kc...prace tak 30min....

Ps...svaris k sobe dve kolejnice...ale srouby v kasli a diry pro srouby jsou porad na jednom miste...takze v ten moment, jak uchytis sedacku?

Proto rikam, ze mi to prijde jako nesmysl, kdyz je tu elegantni rychle a lacine reseni nez slozite, pracne a nakladne predelavani kolejnic (ktere nevim jak by se stejnak pak uchytily po prodlouzeni)...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Takže bys odsadil volant dál od polubovky, zmenšil vzdálenost sedačka-volant? (upřímně, jakýkoli zásah do řízení bych si 10x rozmyslel. Není nad to, když jedeš po silnici a najednou ti volant přestane volantovat :D )
« Poslední změna: 24.09.2018 - 12:05:55 od FattalError »


Offline Pepe

 Proč se hádáte o takovou ptákovinu ? Řízení - volant , tím bys neměl hýbat víc , než dovolil výrobce . Sedadlo řidiče lze s jistou úpravou - posunutí a vypodložení úchytných bodů - přesunout na požadovanou vzdálenost . Je to klasika na jeklu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001