GalantWeb

Šestka 2018

Offline elkappi

Samý kombajn  ^_^ jenom ten humáč uprostřed  kazí jinak perfektní výhled  ](-:
myslíš toho francouze :D
Galant navždy a FTO



Offline elkappi

Poslední peugeot byli 205 a 405 T16 v horším případě MI16
Galant navždy a FTO


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo,to byly doby,když to pažout natíral dražším vozům. i to 1,9 GTI umělo. :-D


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Budu oponovat

Když si koupíš verzi GT/GTI apod. tak je "top shelf", to nejodladěnější co může automobilka nabídnout. Ikdyž si to koupíš teď, tak na tom budeš stejně, jako "tenkrát".

Co komu řekne Kia Cee'd? Nic, auto do města. Jel jsem ve verzi GT a je to moc podařený auto! Jel jsem v Peugeotu 308 GT, pecka! Opel Astra OPC je taky super.

Kdo si dneska koupí malý vůz za 3/4mega?

Ty nostalgický povzdechy na starý auta....  , když dnes jsou srovnatelný/lepší, ale naprostá většina z nostalgiků by si ho nový nekoupil, protože je malý a drahý.



PS: Elkapi zapoměl asi.... P 306 S16, 2.0l, 4-válec, 120kW. Takový atmosférický čtyřhrnek s tímhle výkonem? Najdi jinde srovnatelný.

Obecně 306 má pozink plechy, nehnije a je to velmi solidní auto. Nechápejte to špatně, Galant to neni. Je to velmi dobrý auto a já nebudu slepě tvrdit, že je to francouzský šit, když to není ani náhodou pravda.,

I Galant dle mého má někde "nástupce", ale nebude stát 80tis. Tahle třída auta bude za 3mil a výš a kdo z místního osazenstva chodí po autosalónech a nechává se vozit v luxusních autech? Nějaký Lexus by Galoše na 100% nahradil, ale za cenu. Nový Galant ve své době stál taky ranec (byl to milion +-, jestli se nemýlím).
« Poslední změna: 08.11.2018 - 09:39:36 od FattalError »


Offline Kouba96

Z novějších třeba 406 Coupe v 3.0 V6 se 140kw.
Otec měl 309 z roku 1992 a ani kapka rzi  :undecided:


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356

Offline elkappi

Chcete se dohadovat ok výkon beru i když znám jízdní vlastnosti a pohodlí. Tak začneme peugeot a citroen. Nesmyslný řešení táhel řazení až se to ochodí tak je to jak když vaříš polívku. Zadní náprava jehličkový ložiska :D kdo zná ví. Nápravnice a v ní navařený matice kterou prostě utrhneš a musíš řezat díru do nápravnice a přeříznou rameno, to je pořádnej kus litiny nemluvě o to že po první výměně původního dílu tě to brzo čeká znovu. Elektrika začína to vyměnou bazmeku ve větráku protože přestane jít regulace přes špatné startování za které muže imo v páčkach cca 13 litrů podle výbavi až po zatečení vody do elektriky a spálení jednotky která je pod volantem (doporučuji čistit odtokové kanály v motorovém prostoru). Snímač polohy vačky snado přístupné ale proč!! Auto bylo 2.0 HDI rv 2006 egr se musí nechat že byl čistý jak slovo boží ale pizoelektrický vstřik 15 000 nový repase 10 000 a to tam byla příprava paliva siemens matka měla stejný motor jen pal soustava bosch a tam to bylo 15 000 repas čerpadla. Nechvalte přede mnou tyto auta strávil jsem pod nimi spoustu času Zbytečně. Nejlepší ze všeho byl telefonát od tchána kdy tvrdil že mu vypadl motor. On nevypadl to se jen vytočily šrouby ze silent bloku převodovky a ta vypadla do nápravnice. PS kdo z tý sračky vyndá dlouho poloosu je frajer. + Peugeot 205 ano kastle je pozink ale i prahy?? Mám jednoho cca pět let na zahradě zemřel na debilitu konstruktéru kde do AL daly odvzdušnění z FE. Ale dám do něj baterku trochu kerosinu nebo slunečnicovýho oleje a jde na otočení.
Galant navždy a FTO


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Jo, můžeme se tu dohadovat třeba týden.

Možná to někomu přijde zvláštní, moje 306 netrpí ani jedním problémem, co píšeš.

Chápu, že když jsi to servisoval, tak víš o čem mluvíš. Stejných pohledů od servisáků jsem slyšel na Mitsubishi desítky (taky servisovali Mitsubishi a podle nich jsou to hnusný drahý vraky).

Jak mi někdo může vysvětlit, že moje 306tka je v doložených 170tis km v perfektním stavu, zatímco jiný na ní nadává, že to neskutečnej kepl?

Co k tomu dodat....  :P  -_-

Nebudeme dál vířit emoce....  ^_^


Offline elkappi

V pohodě ale pokud máš na lanku ke spojce takový válec tak to je samostav ten jsem měnil stejně dlouho jako vyndaval 2.5 v6 z galanta až se ti začne trošku ztrácet kapalina z posilovače tak to je servoventil řízení 2500 a rozebraná celá přední náprava. A ty problémy jak začaly nechtěli skončit až se to dostalo do fáze kdy jsem byl zase na začátku. Samozřejmě ti přeji spoustu spokojených KM. Já už mám klid tchán byl rád že dostal 30 protiúčet na WV Caddy 1.6 benzin. Akorát lituji toho dalšího majitele
Galant navždy a FTO


Offline Sir Dag

To Fattal...máš výhodu, že o autí bylo dobře staráno..teda aspoň to tak vypadá... :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue