GalantWeb

Samolepky

Offline Zdoter

A nasel bych nekde fotky?? Ja jsem asi slepej nebo neumim hledat :(
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Pepe

A nasel bych nekde fotky?? Ja jsem asi slepej nebo neumim hledat :(
Asi takhle :
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Zdoter

Pekny  :mellow: LivArte chtel by jsi taky nejakou??Ze by jsme to spachali nejak najednou. Draku a mas jen tyhle dve a nebo jeste nejake jine??? A kolik za ne chces??
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline LivArt


Offline tomulac

taky by se mi libila jedna nalepka galantwebu :mellow:


Offline Drak

samolepky jsou ty, co vidiš na fotce. Nic za ně nechci, jen při posílání poštou za poštovné. Osobně si je můžete vyzvednout v Praze a nebo občas o víkendu v Hradci K.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Stillfish

Zdar hoši. Připojuji se k zájemcům.
Draku, až budeš mít cestu na poštu... moc prosím o 2 samolepky (od každýho druhu jednu).
Do SZ jsem ti napsal svou adresu, napiš mi, pls, číslo účtu.
Dík
Shit happens.

Stylové obaly na mobil: www.obalynamobily.cz


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
samolepky jsou ty, co vidiš na fotce. Nic za ně nechci, jen při posílání poštou za poštovné. Osobně si je můžete vyzvednout v Praze a nebo občas o víkendu v Hradci K.

Hele Draku předpokládám že umíš i jiné samolepky je to tak...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

Samolepky ti udělaj v každý reklamce. Tyhle konkrétně ještě dělal Begy před dávnou dobou :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Samolepky ti udělaj v každý reklamce. Tyhle konkrétně ještě dělal Begy před dávnou dobou :)

já vim ale chtěl sem zneužít Tebe ... talk nic no...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Zdoter

jzneužít Tebe
kenry pozor,aby tu za chvilku nevysela cedulka Zneužití se trestá!!  :big grin:  :mellow:
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
kenry pozor,aby tu za chvilku nevysela cedulka Zneužití se trestá!!  :big grin:  :mellow:

zneužít pochopitelně na samolepky ... jak jinak..... :mellow:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
zdarte jo nálepky sem si taky vzal......už jsou na správném místě  :D

mám v plánu udělat si tričko galantwebu pod to obrázek starýho vr4 galanta jakožto stará dobrá klůasika  a pod tím mitsubishi s logem, ve předu galantweb s nápisem mitsubishi-někde v místech na prsou

no prostě to co se mě osobně líbí takže bych to tak nějak zkloubil.....pokud by případně někdo věděl kde to levně udělat.....nejlépe na bavlněný trička a ne na čínský silon..... ^_^

no co byste mi na takové triko řekli kdybyste mne neznajíc potkali na ulici???? :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Zdoter

Naval tricko a nic se Ti nestane  :P  :evil:  :angel:
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
zdarte jo nálepky sem si taky vzal......už jsou na správném místě  :D

mám v plánu udělat si tričko galantwebu pod to obrázek starýho vr4 galanta jakožto stará dobrá klůasika  a pod tím mitsubishi s logem, ve předu galantweb s nápisem mitsubishi-někde v místech na prsou

no prostě to co se mě osobně líbí takže bych to tak nějak zkloubil.....pokud by případně někdo věděl kde to levně udělat.....nejlépe na bavlněný trička a ne na čínský silon..... ^_^

no co byste mi na takové triko řekli kdybyste mne neznajíc potkali na ulici???? :D


 bavlnu a bílou sem přivezl a nejni to ani tak dlouho ... kruci a nenapadlo mě to vzít pytel navíc mohli bejt za směšnou cenu a celkem kvaltní ... v tesku to pak posílaj kolem kila... njn tak příště....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
zdoter: tos mě teď pobavil  ^_^ tuším že nápad se asi líbí....

kenry, to je fakt, asi do tiskárny se trika musí dodat že?.....nevím zatím sem extra nepátral ani nemám už návrhy jen to asi měsíc nosím v hlavě.....prostě když si to vemu aby každý věděl že jsem autista :D a ještě ktomu mitsubishiový :D:D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
zdoter: tos mě teď pobavil  ^_^ tuším že nápad se asi líbí....

kenry, to je fakt, asi do tiskárny se trika musí dodat že?.....nevím zatím sem extra nepátral ani nemám už návrhy jen to asi měsíc nosím v hlavě.....prostě když si to vemu aby každý věděl že jsem autista :D a ještě ktomu mitsubishiový :D:D

 no já už sem jich pár povýšil na hadry... páč sem skoušel sprej na textil a než mě napadlo to napnout tak sem 3-4 poslal do zmetků....ale ted už si dám bacha... drží to i na 70 stupňú v pračce... takový maličký logo jeep....jenom...
Ale až zase trička povezu tak jich pytel  cca 100 ks vezmu....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
zdarte jo nálepky sem si taky vzal......už jsou na správném místě  :D

mám v plánu udělat si tričko galantwebu pod to obrázek starýho vr4 galanta jakožto stará dobrá klůasika  a pod tím mitsubishi s logem, ve předu galantweb s nápisem mitsubishi-někde v místech na prsou

no prostě to co se mě osobně líbí takže bych to tak nějak zkloubil.....pokud by případně někdo věděl kde to levně udělat.....nejlépe na bavlněný trička a ne na čínský silon..... ^_^

no co byste mi na takové triko řekli kdybyste mne neznajíc potkali na ulici???? :D
    Trička  mi dělal tenhle člověk ze Slovenska............... ...tak potlac na cierne bavlnene tricko s limeckom a gramazou 160g/m .Cena
za 1ks 320Sk t.j.cca 240Kc...Sirka loga by bola 11-12cm...................................tak posielam tu jeden namet na potlac.popr.povedz co by tam malo resp.nemalo byt atd...
st.gallen@post.sk

 a kontakt................. milan21@iol.sk a  povedly se mu, tak mu klidně napiš.
« Poslední změna: 17.09.2011 - 20:41:59 od Rob »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
    Trička  mi dělal tenhle člověk ze Slovenska............... ...tak potlac na cierne bavlnene tricko s limeckom a gramazou 160g/m .Cena
za 1ks 320Sk t.j.cca 240Kc...Sirka loga by bola 11-12cm...................................tak posielam tu jeden namet na potlac.popr.povedz co by tam malo resp.nemalo byt atd...
st.gallen@post.sk

No nevim mě to přijde zbytečně drahý... trička si dodám a co stojí ten tisk...??....
Na to moje tahání ten textil sprej docela drží...a vyjde mě to na prej za kilo a naděkým s tám triček....do alelujá.... asi sem moc spořivej.... ](-: ](-: ](-: ](-:

 a kontakt................. milan21@iol.sk a  povedly se mu, tak mu klidně napiš.
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
trička má taky hafo na výběr, mě se jenom nechtělo posílat mu je na Slovensko a on pak potištěný zpět do Čech.