GalantWeb

Světla Pro Denní Svícení

Host · 90 · 38029

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline morfes

no do nárazníku po fl to taky není moc možné :-( snad jen, když nejsou mlhovky, ale když jsou, tak si s tím můžu svítit po nocích na knížku  :undecided:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

Základní pravidla pro dodatečnou montáž světel pro denní svícení
na jedno vozidlo se montují dva kusy (jeden pár) světel
svítilny se umísťují ve vodorovné rovině ve výšce od 250 mm do 1500 mm na přední část vozidla
vzdálenost svítilen od bočního obrysu je max. 400 mm a vzájemně mezi světly min. 600 mm (u vozidel s šířkou menší než 1300 mm je povolena vzájemná vzdálenost 400 mm)
světla se rozsvěcejí automaticky po zapnutí zapalování (nastartování motoru) a zhasnou po jeho vypnutí, nebo při rozsvícení obrysových světel

No comment . :undecided: :(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Pod mlhovky je to dost na chlup. Teď jsem to schválně měřil. Jak na žralokovi vypadá výstuha přednáho nárazníku?
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ja som ich dal do mriežky .....zatial na to orgány nepovedali ani pol slova  :big grin: U vás je to zatial OK .....aspon Ostravaci mi nepovedali nič. Najlepšie riešnie mi príde od ROBBA ....... Ja som ich namontoval .....pokial ma niekto nezj... ostanu tam.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Pepe

Jak na žralokovi vypadá výstuha přednáho nárazníku?
Z plechu 0,5mm ohnutý jekl - tunýlek od středu světel . :angry:
Já je tam měl taky, vedle RZ, ale neprošel jsem STKčkem - a po havarce a remontu hledám kam s nima . :undecided:
« Poslední změna: 16.01.2011 - 21:05:05 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

no vzhledem k tvaru a místu bych se na LED dení svícení asi vykašlal a použil bud jednotku, která ti denní svícení udělá z dálkových. nebo kdo má kulatý mlhovky, tak vedle se vejdou kulaté LED od helly
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
píšeš 1,5 metru, to te rovnou mužeš dát na střechu.


Offline Pepe

píšeš 1,5 metru, to te rovnou mužeš dát na střechu.
Já to nepsal, jen jsem zkopíroval vyhlášku . A co je dáno, to je naprd . :mad:   
 Zkusím je vsadit těsně pod mlhovky , ale až časem, až opravím zámek zadních dveří .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

Na tom starším nárazníku je to umístění DRL docela fakt naprd.
Aby ses vešel do vyhlášky, napadá mě tak akorát nahradit místo mlhovek nebo proříznout otvor do nárazníku, či zvětšit díru okolo mlhovek.

To je těžké, když jde o řezání  :undecided:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Pepe

Mlhovky se mi zahazovat nechce,  ikdyž to není blbej nápad .Koupil jsem ledky 146x44x47 a ty se nedaj jen tak schovat .
Anebo je postavit vedle mlhovek z vnější strany , to by asi čuměli všichni kolem .
« Poslední změna: 17.01.2011 - 18:43:26 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pepe, nechci tě odrazovat, ale tenhle typ se asi na žraloka nebude hodit nikam, ale třeba nakonec najdeš vhodné místečko. :D


Offline Werewolf66

Mno, ja jsem sveho galanta dovezl asi pred tydnem a po nastartovani se mi rozsviti predni potkavaci, ale zadek je zhasnutej. Delalo se to nekdy nebo to je samodomo?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rafik

někdo to tak musel zapojit.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
máš tam vimplantovanej modul automatického rozsvěcení.


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Jenže tenhle modul by měl zapnout i zadní světla... Takže je to stejně špatně zapojený... Ale jak to je zapojený??? To snad musel paralelně zapojit přímo na žárovky???
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
možná použil tu chytrou krabičku, co tam mám já-denní svícení, ale místo na dálky, to šoupnul na potkávačky, já to mám přes diody, tak možná proto to nerozsvítí zadek.
« Poslední změna: 07.02.2011 - 20:03:10 od robb »


Offline Ghost Buster

Některý světla pro denní svícení jsou tak dělaný - rozsvítit jen předek, respektive jsem potkal už nepočítaně aut, kterým zadek nesvítil a předek - LED svítí.

Zná někdo přesně vyhlášku? Mám takový pocit, že to tak má být - že zadní světla nejsou přes den povinná. Díky za info...


Offline Drak

nebo je to dovoz ze skandinavie, kde rozsvěcení světel bylo automatický a večer sisi k tomu pustil zbylé osvětlení jako palubka a zadní.

ve vyhlášce je, že ti svítit mají přední potkávací a nebo světla pro denní svícení...o zadních tam není ani slovo
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)