GalantWeb

Dílenská příručka

Offline Kačenka

Nevím, zda-li o to bude zájem. :roll:

Jelikož dílenská příručka nemá konce, postupné překládání mi začíná lést na mozek a nesmyslné přeskakování témat je blbost, chci vám navrhnout, že tady do toho tématu můžete psát poptávky na části dílenské, které chcete přeložit.
Ovšem potřebuji na to určitý čas, neboť překládám jen po večerech, když děti spí.

Zatím by to byla pouze verze textu, bez obrázků, které byste si museli hledat v ANJ verzi, až později (musím vymyslet jak to bude nejhezčí), by byla i s obrázky.

Co na ten nápad říkáte?


Offline Sir Dag

asi jsem úplně nepochopil co nabízíš...  :undecided:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kačenka

Budeš mít problém třeba s ABS, přeložím celý ABSko.


Offline Drak

No ja teda nevím, ale překládat servisní manual je snad SM praktika.
I když chápu, že někteří jsou tak líní, že ani neskopírují text do překladače. A tuto možnost využijí :)
Jestli se po večerech nudíš, je to slušné procvičování angličti.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Můj adobe zkopíruje jen nečitelné znaky a ty přeložit nejdou.  Asi něco dělám blbě. Ale v manuálech se nestratím
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kačenka

Právě že já z PDFka taky nemůžu kopírovat, takže buďto z hlavy a nebo ručně přepsat. Každopádně ta nabídka tu je.  :D Až to budu mít komplet přeložený, upravený atd., Tak to pak dám klasicky do "ke stažení", ale to bude ještě chvíli trvat.  ](-:


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
No ty jsi blázen :-D ale myšleno v dobrém...


Offline Kačenka

No ty jsi blázen :-D ale myšleno v dobrém...

Mě to baví. :D Dovím se tam spousty zajímavých věcí, které jsem netušila.  :angel: