GalantWeb

Repasování ramen

Offline vlastimil.brezina

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
A co kloub v autobenex.cz pod položkou SI71280, je to do toho ohnutého ramene?


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Není a ani se nedělají. Ramena se vždy mění celá. Kup si originální rameno a vydrží ti 10 let
Radouš


Offline ada4

Lidi, tohle je supr téma, co tu máte. Taky by mě zajímalo - dají se někde sehnat ty prachovky na čepy? třeba originály u Mitsubishi? V servisních manuálech je to jako rozebiratelnej díl, takže by to existovat mělo... ono by podle mě stačilo jednou za čas vyměnit ty manžety a ramena by vydržely mnohem delší dobu...
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline koty

no jo ale v systému ti v mitsubishi řeknou že to sice jde rozebrat ale chodí to jako celek s ramenem
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Na felinu jsem to normálně sehnal
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ramena konečně dorazily,už jsem myslel, že platí těch pár negativních hodnocení na pána z aukra-dal si trochu na čas,ale na druhou stranu chtít jen 90kč za 18cti kilový balík poslaný PPLkou je dobrý.Ted už jenom, aby to tam pasovalo a nákou dobu vydrželo.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
čau, hele to je na g 97-03 ?? nebo je to možný použít i o evoluci z5 ?
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
myslim,že to jde i na toho staršího galoše i na eclipse.


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

myslim,že to jde i na toho staršího galoše i na eclipse.
Držim palce, koukam, že horní účko je zesílený navařením plechu do vnitřní strany...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já to ještě ani nezkoumal ani neporovnával se starejma.


Offline koty

vypadají fakt bytelně to vydrží určitě  to dáš robbe bude to mr*aní to měnit   -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

vypadají fakt bytelně to vydrží určitě  to dáš robbe bude to mr*aní to měnit   -_-
Tak hrozný to vyměnit není, jde to i doma, jen to pak chce zajet na geošku.. Já to dělal na mym exgalantu doma taky... Spodní i horní, jen to nechce spěchat...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pepe

Tak hrozný to vyměnit není, jde to i doma, jen to pak chce zajet na geošku.. Já to dělal na mym exgalantu doma taky... Spodní i horní, jen to nechce spěchat...
U horních ramen doporučuji - kvůli záklonu a odklonu kola- utáhnout šrouby na silentblocich v úhlu dle manuálu . Dám též foto .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

REPASE- nalisováno : foto
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jindřišák

Jestli se můžu podělit o zkušenosti, ja kupoval sadu spodních ramen z ebay za cca 4000,- vč dopravy. Doma byli za 3 dny. Výrobce byl Taiwan (dávali záruku 20 tis. mil). Namontovaný jsem to měl za jeden den, akorát po rozebrání jsem na doporučení zašel do fabor a koupil novy šrouby, který mě vyšli na 500. Všiml jsem si akorát, že mi poslali dvě spodní rovná ramena stejná (asi kvůli zjednodušení při výrobě), takže tomu druhému se tam moc nechtělo. Zatím jsem na nich nalítal 5000 km, jsou bez vůle a prachovky jsou v pořádku. Jinak jsem pak byl u známého na sbíhavosti a říkal, že byla v normálu, takže mi ji jen doladil. :mellow:
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline mike011

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Jak dopadly ty ramena z aukra?....... díky za odpověd´.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ramena z aukra jsem ještě nenamontoval,ale mám to v plánu,dám vědět.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak ramena jsou vyměněný,všech 6,mechoš to zvládnul za hodku a pul a zatim dobrý,při první projíždce to po 100 metrech 2krát pěkně luplo,asi si to někde sedlo,jak to bylo na heveru, no a je zatím ticho.Mechoš si pochvaloval,jak tam ty nový ramena pěkně šly.


Offline koty

udělal ti geo ?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6