GalantWeb

Repasování ramen

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo ,jo ,udelal,vyměnil i tu spojovačku,pak i pal. filtr


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Jen tak poznámka pod čarou, ramena se utahují na autě stojícím na kolech..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak asi proto mi v tom při prvním rozjezdu 2 krát luplo.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ramena mám vyměněný, zatím bez problému, tak jestli někdo chcete ty starý- 6 kusu  na pokus o repasi, napište,mě jsou na nic. :angel: Je to asi 18 kilo váha.
« Poslední změna: 12.10.2010 - 21:15:27 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
asi jo,jestli vydržely 200 tis. km
« Poslední změna: 12.10.2010 - 21:11:09 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
zatím je schovej. Já se ti za tejden ozvu. Šlo by?
Radouš


Offline Pepe

Pokoušel se někdo o repas zadních ramen - viz.foto ???   Si myslim že ty kuláky jdou vyměnit .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Pokoušel se někdo o repas zadních ramen - viz.foto ???   Si myslim že ty kuláky jdou vyměnit .


 asi jo Pepe ... já to kdysi dělal na mišce ale neseženeš asi ty pouzdra.....a je to lisovaný fakt pod velkým tlakem ... dělaly sme to na dílně  a fakt sme se tím namordovali... a když už to tam dostaneš.... po čase to vrže jak koza... ... nevim jestli sme tam něco udělaly blbě ale je to možný po  pár měsících sem je stejně měnil... za jpn...přece jen je to podvozek..
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Jak jsem si myslel, na zadek jen originály . Díky  -_- :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jak jsem si myslel, na zadek jen originály . Díky  -_- :mellow:

no zkusit to mužeš ale jak žíkám ... tlak jak sviň a když je tam dostaneš... po čase začnou vrzat ...takže se stejně vydřou....a to i když sem tam dal mazací tuk....tak ani ťuk a po  pul roce kuku.... :-) na podvozku neušetříš.... do dneška z toho mlácení mám  křivej prstík... jak se držel a věřil... už bych do toho nešel....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline BlackJack

kenry: Na to musíš mít buňky  :laugh:

Néé sranda - ale takovýto techtle mechtle bohužel jsou obvykle naprd. Je to nahovno, že se ramena nedají jednoduše repasovat stylem - koupím jen čep/silenblok a přehodím. Tohle umí snad jen McPherson trojúhelníkové rameno, které má prostor na dostatečné přišroubování čepu ke konstrukci ramene. Na tyčovém rameni toho moc šroubovat nejde.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
« Poslední změna: 23.06.2011 - 18:42:45 od Rob »


Offline Pepe

Fotobike udělal zadní těhlici , nevim jak by si poradil s ramenem , kterým se staví geometrie zadku .  Na tohle mi psal M.A.R.T.I.N. , ten má nějaký problém se zadnímy rameny .Až to budu potřebovat a dělat já, přijdu na to , co s tím . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

dají se sehnat věechna zadni ramena a jen spodní přední je trochu problem. Chce to jen trochu hledat :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline ada4

Pánové, chtěl bych se zeptat: spodní příčný ramena na přední nápravě (rovný, ne banány) - liší se v něčem L a P? Já na to už několikrát koukal a nenašel jsem rozdíl, i když v katalogu figurujou jako 2 různý části. Dají se na autě zaměnit?
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline Jindřišák

Pánové, chtěl bych se zeptat: spodní příčný ramena na přední nápravě (rovný, ne banány) - liší se v něčem L a P? Já na to už několikrát koukal a nenašel jsem rozdíl, i když v katalogu figurujou jako 2 různý části. Dají se na autě zaměnit?
Když sem kupoval nějakou noname kvalitu, tak byli obě stejný, normálně sem je tam dal a je to v cajku,.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
mě přišlo na pravou stranu ale já potřeboval levou. Chtělo to trochu znásilnit ale dostal sem ho tam. Je trosku do vrtule ale skoro neznatelně
Radouš


Offline rbshooter

Vím že jdu mimo tema   ale  nemá někdo  zadní kotouče  na  galoše 99 rok ?
Udělat něco blbuvzdorného je docela nemožné protože BLBCI jsou strašně vynalézaví.


Offline ada4

Dík moc, zkusím a uvidím.. snad to do vrtule nebude i jezdit :))
1995 Galant 2.0 V6-24