GalantWeb

Brzdové desky

Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
Vybírám desky na přední brzdy a co jsem tady pročetl ATE jsou ověřená kvalita vybral jsem tyhle http://www.granex.cz/autodily/mitsubishi/galant-vi-ea/2.0-ea2a-100kw/brzdovy-system/kotoucova-brzda/brzdova-desticka?productTecDocId=131849&do=redraw nebo nějáké jiné doporučení ?díky za tipy


Offline Berzelius

Já používám bremba jak na 2.5 tak na 2.0 a zatím v poho.Akurát s mým nájezdem než je sjedu tak budou z mišáků veteráni -_-


Offline Sir Dag

možná je to hloupé říkat, ale jistota je jistota.
Nezapomeň na to, že po faceliftu jsou jiné těhlice-tím pádem jiné kotouče, třmeny, desky. Takže pokud máš ve předu dvoupístky tak potřebuješ větší desky a pokud jednopístky tak menší .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
možná je to hloupé říkat, ale jistota je jistota.
Nezapomeň na to, že po faceliftu jsou jiné těhlice-tím pádem jiné kotouče, třmeny, desky. Takže pokud máš ve předu dvoupístky tak potřebuješ větší desky a pokud jednopístky tak menší .-)
no to bude ono proč mi nesedí že jsou tam různé rozměry i když v řádu milimetrů. Mam 2,0 benzín 1998 jednopístek a dle obchodu ve výrobě od 1997/12 takže v cajku


Offline Sir Dag

pokud máš jednopístek tak potřebuješ desky o délce 127.7/128 mm..ty 144/149 jsou pro dvoupísty .-)
Takže to co jsi sem dával za link není na tvůj vůz

Tvoje je zde: http://www.granex.cz/autodily/mitsubishi/galant-vi-ea/2.0-ea2a-100kw/brzdovy-system/kotoucova-brzda/brzdova-desticka?productTecDocId=131843&do=redraw
« Poslední změna: 19.07.2015 - 22:23:13 od Sir Dag »
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
pokud máš jednopístek tak potřebuješ desky o délce 127.7/128 mm..ty 144/149 jsou pro dvoupísty .-)
Takže to co jsi sem dával za link není na tvůj vůz

Tvoje je zde: http://www.granex.cz/autodily/mitsubishi/galant-vi-ea/2.0-ea2a-100kw/brzdovy-system/kotoucova-brzda/brzdova-desticka?productTecDocId=131843&do=redraw

diky


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nechci shazovat Daga,ale měl jsem jednopístek na těch větších brzdách (2001 po face).
« Poslední změna: 20.07.2015 - 10:50:03 od Rob »


Offline Sir Dag

Ještě jsem to neviděl..ovšem nevylučuji to. U galantů je možný totiž vše :D
Doporučuji tudíž raději zkontrolovat a změřit. To je jistota.  :mellow:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Berzelius

 Já na 1997 2,5V6 mám jednopístky a desky 127,8 +- bo kaźdej výrobce to píše kapánek jinak, i kotouče shodný s mým dvoulitrem  z roku 1998(přesněji 6.11.1996 dle VIN).Ale vím že u 2,5V6 se pofaceliftu dělaly jednopístky s jinou roztečí na těhlici..ale jestli to znamenalo automaticky i větší desky nevím.


Offline Trewor

Jednopístky na V6(větší brzdy) s větší roztečí?
To už by byla 4. varianta brzd. :undecided:
Myslel jsem že před FL byla menší rozteč a jednopístkový menší 256mm a větší 276mm a s FL ty větší dostaly dva pístky a větší rozteč.
Jsou vůbec stejný desky pro jedno a dvoupíst velký brzdy(276mm)?
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
desky jsou jiný.Jsou dva druhy typu brzd.
Akebono nebo Sumimoto
http://www.brzdove-desticky.com/MITSUBISHI/GALANT-VI--EA-----------------1996-/
« Poslední změna: 20.07.2015 - 17:54:41 od Rob »


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
uz jsem objednal ty 127,8 tak snad budou :laugh:


Offline Sir Dag

pokud máš před face tak by jsi měl mít ty menší..tak snad sednou. Ovšem nikdy nevíš kdo co s autem dělal. Já mám před face, ale majitel dělal přestavbu a dal tam novější brzdy (dvoupísty). Ovšem origo by měly být jednopísty. Takže je to opravdu o tom jestli si s tím někdo nehrál. Já jsem si takhle objednal desky a pak jsem si je nechával měnit za jiný rozměr když jsem u sebe na tohle přišel :D

To Rob: nic vezlém, ale na takovym e-shopu bych si neobjednal desky ani náhodou. Vůbec nikde nejsou psány informace/specifikace o zboží. Nebo jsem opravdu jen tak slepej...? Díky...

Jinak repase pístků jsem kupoval na dva galanty Akebono a padly .-) Naštěstí :D
« Poslední změna: 20.07.2015 - 23:30:50 od Sir Dag »
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To bylo hozený sem v rychlosti, jen kvůli typům brzd. :mellow:


Offline Sir Dag

dej vědět jak jsi dopadl..docela mě zajímá rozuzlení :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
vše v cajku takže dík za radu ještě že jsem nebral ty větší :laugh: