GalantWeb

TYC

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Prodám zadní světla za 4500kč pár, nespěchá.  http://www.galantweb.com/index.php?topic=1268.15
« Poslední změna: 11.02.2011 - 21:52:54 od robb »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak jsem světla prodal tomuhle hochovi z mitsubishiklubu, poslal jsem to poštou přes EMS, aby to tam měl 2. den,pojistil, dal křehké a na dobírku, suma sumárum 215kč, 4 dny si to nevyzvedl, dnes mi konečně na muj dotaz, co se děje napsal, že to ruší!!Ale neva, mám dalšího kupce. Tak bacha na něj, ikdyž není to moje 1. zkušenost, tady  jsou jeho iniciály Roman Tovara, Email: fechtlari@seznam.cz    Telefon 728598867    ICQ: 201700454  
Země   Czech Republic    Město: Dolní Podluží 221  
« Poslední změna: 11.02.2011 - 22:09:21 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
chceš to? pošli love na účet a já ti pošlu balík. Jestli se bojíš tak to uděláme přez aukro. Zásadně neposílám balík dřív než dojdou peníze. Lidi jsou svině a svini vyjdu vstříc jen o zabijačce  -_-
Radouš


Offline Loser

borec ma naborenou prdel galanta a shanel puvodne celyho novyho, aby to dal do kupy. Tak bych rekl, ze tam chtel narychlo soupnout ty tvoje svetla, ale mozna se mu postestilo sehnat bud celou novou karu nebo aspon originaly.
 Spoluprace s nim je obcas na delsi dobu, ale jinak myslim, ze to s nim nebude zas tak spatny.  :D
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Čekal bych aspon omluvu a nabídku vrácení poštovnýho, který bych za tu omluvu už ani nechtěl :mellow:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Na každou svini se voda vaří....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Loser

Čekal bych aspon omluvu a nabídku vrácení poštovnýho, který bych za tu omluvu už ani nechtěl :mellow:
No, nektery lidi takovy veci nenapadnou :/
Nejlepsi je asi postupovat jak psal Radous. Ikdyz on je to vetsinou takovej oboustrannej boj. Ty neposles nic dokud nebudes mit prachy na ucte a druha strana zase vaha s tim, jestli nebude napalenej od nejakyho vykutalence.
 Timto ho zde nechci nijak obhajovat. Jen jsem chtel prispet k tematu o cloveku, s kterym jsem se setkal.
I'm a loser baby, so why don't you kill me...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo, možná jen neměl svuj den, čert to vem, víc mě štve ,že mi světla visí někde u Varnsdorfu a jinej kupec je připravenej si ke mě pro ně dojet ,štve mě to zbytečný zpoždění.   Tak jsem tam na tupoštu zavolal a byla s nima domluva a pošlou to už dnes zpět, ještě něco funguje po telefonu. :D                                                                                                         Zásilka podána dne 07.02.2011 na poště 160 05 - Praha 65. 
Zásilka přepravována k dodací poště. 
Zásilka připravována na dodací poště 407 47 - Varnsdorf 1 k doručení. 
Zásilka doručována dne 08.02.2011 poštou 407 47 - Varnsdorf 1. 
Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 08.02.2011 uložena na poště 407 55 - Dolní Podluží. 
Zásilka vrácena dne 14.02.2011 do přepravy - adresát odmítl zásilku převzít. 
Zásilka přepravována k dodací poště. 
« Poslední změna: 14.02.2011 - 16:27:12 od robb »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206