GalantWeb

Jarní Mitsubishi Meeting - 三菱春季大会

Drak · 256 · 90021

Spojené události

  • Jarní Mitsubishi Meeting - 三菱春季大会: 23.06.2018 - 24.06.2018

Offline Sir Dag

Tak kapela potvrzena...Takže doufám, že dorazíte bando .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

Tak Kabáti nebudou..ale můžem ti je pustit z CD :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Chlapi..menší změna..Sraz proběhne cca o 5km vedle ve vedlejším tábořišti.

Rezervace chatek či jak to tam vypadá se můžete podívat na webovky kempu: http://www.kemp-podmostem.cz/

Takže nová lokalita: Kemp pod mostem ve mestečku Zvíkovec
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Program
10:00 zahájení srazu
10:40 spanilá jízda
11:20 návstěva hradu/zámku
12:30 společně zajdeme na něco dobrého k snědku
14:00 návrat do kempu
15:00 Zahájení aktivit: Lukostřelba, mitsubišátský mini fotbálek, šipky...
18:00 Nástup kapely na scénu. Během hraní budeme jíst, pít klábosit a vše okolo.
21:00 Vzplane společný Mitsubišácký oheň
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Takže Carlos pořádá další sraz na Kadově a tentokrát se koná 22.6. Kdo bude chtít,  zůstane do druhého dne.
Letos bude spanilka a následná exkurze v Blatenském pivovaru/lihovaru. Poté zpět na letiště a proběhne jako vždy slalom, tombola, klubový oheň a hlavně hodně srandy :D

Takže si tohle datum zarezervujte a doražte .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Jimmy-11

Snad dostanu dovolenou  :undecided:
1999 Galant 2.0 automat 100kw + LPG (první Mitsubishi v rodině)

1997 Galant 2.5 V6 manuál 120kw (současná hračka)


Offline elkappi

Moje přítomnost záleží na dodání rozvodového řemene  ](-: a problém s teplotou bude odstraněn
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Takže rozvody přijdou až 24.6 bohužel nemám stroj času takže se fto neukáže. Nevím jestli dorazím alespoň kombíkem :D
Galant navždy a FTO


Offline grafik

Letošní Kadov se koná 3.7 a zatím se přihlásilo 11 lidí co je bando už tam nikdo nepojede ? https://www.facebook.com/events/3791519264219693


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
A kdo jede?

Pořád jsou lidi co nemají FB... a tak se jich to, co je jen na FB, prostě netýká. Kdybys to nenapsal tady, tak o tom vůbec nevím.


Offline Pepe

 :undecided: 3.7. tam budu  :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Severín

Můj galoš bohužel dojezdil :( Brzdy komplet off, zadní ramena a stabíky off a hlavně miska předního tlumiče off a tlumič před vystřelením. Byl jsem připraven ho dát do kupy, protože jsem řešil nový auto a kupodivu by to byla nejlevnější varianta, ale vykašlali se na mě dva mechanici , co mi měli udělat motor, protože z něj teče olej a už hodně a nakonec mi řekl klempíř, že opravit jde sice všechno, ale za vynaložený náklady bych z toho radost neměl, že ta rez už nezmizí a třeba za tři roky by to zase někde lezlo. A to jsme se bavili o nákladu třeba 80000kč, takže žádná retuše. Taky je někde díra v paroží a nedaří se mi dát do kupy klimu. Už je toho moc... Takže ho nahradil Jeep Grand Cherokee WK 2007 3.0 CRD. Taky V6:) No a galoš stojí na zahradě, technická  i pojištění do příštího jara, nový svíčky olej chladící kapalina, rok starý zimní i letní pneu, těsnění pod hlavu a nový rozvody v krabici a já nevím, co s ním. Ale ačkoliv je Jeep brutální stroj, tak vždycky, když jdu kolem galoše, tak se mi sevře srdce :(
Takže pokud přijedu na sraz, tak bez galoše. ](-:



Offline grafik