GalantWeb

ADSL

Rob · 121 · 60401

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Na noťasu je M6V, tak podle toho hledám.
Jen ještě integrovaná čtečka karet umí číst jen do 2GB, ale to mě zas tak neva, když to umí usb flash disk.

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">nejdou vypnout repro</a>

« Poslední změna: 31.08.2013 - 17:32:37 od Rob »


Offline Jindřišák

Zkoušel jsem něco najít, nevím jesi ti to pomůže. Správně by to nastavení mělo být na Audio I/O, případně conector settings, nicméně to tam nemáš. Další co sem našel je, že v tom realtek na stránce s konektorama by měla být ikona ve tvaru klíče/složky a tam by měla jít zapnout detekce konektoru. Třetí věc co sem našel, ale nevím, jesi se to týká i ntb je, že v biosu jde nastavit audio na AC97 nebo realtek HD, musí být na realtek HD, ale možná je to jen pro stolní pc.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Jindřišák

Jo a co se týče tý pamětovky, tak zkus tu utilitu card reader, třeba pomůže. Některý ty utility u asusu jsou potřeba, některý jsou k ničemu. Možná větší kartu ntb nepodporuje.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline morfes

Tohle občas řeším přes ovladače zvuku přímo ve Windows. Otázka je jestli je mají XP. V liště vpravo dole bys měl mít ikonu zvuku (takový ten oranžový repráček to v xp myslím byl), na ní klikneš pravým a dále "zařízení pro přehrávání". Tam se ti otevřou všechny zařízení, která přehrávají zvuk. Jedno budou na sto pro repráky a druhý sluchátka (v případě zapojených do jacku). A na ty repráky klikneš pravým a dáš zakázat, popř. si s tím pohraj jak potřebuješ.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Aha, zkusím, snad to pomůže,dík. :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Toho Asusu už jsem se zbavil, teď mám nový pro otce a má to w8 a nemůžu za boha nastavit, aby při zapnutí ntb rovnou naběhl seznam. cz v g.chrome.Ikdyž se dostanu do nabídky start/při spuštění/ a přidám zástupce google, tak mě to maximálně naskočí v googlu, ale v začínáme,přihlašte se..... a ne už v nastaveným na seznam.cz.Máte někdo radu?Zlatý xp a W7.Zkoušel jsem to i přes Suprklikačky.cz a jsem tam, kde jsem byl.Zatím 10 restartů a nic. :(


Offline Pepe

A co zadat seznam v googlu jako domovskou stránku . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to jde, ale já jsem chtěl mít to jako u xp, že otevřu ntb, zapnu ho a a za 2 minuty na mě vyskočí obrazovka seznam.cz s novinkama streamem,....


Offline LivArt

Vyhoď chrome, pokud to nezvládá a nahoď jinej prohlížeč, výběr je velikej. Ale IMHO to chrome umí, jen ho tu teď nikde nemám na testování.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Chrom se mi líbil se svým automatickým překladačem. :mellow:


Offline Trewor

v chromajzlovi si můžeš nastavit: Otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek
Pokud ho máš nastavenej aby naběh po startu tak to fachá v pohodě
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Misak

Robe, vytvor si odkaz na plose, ktery spusti webovou stranku v chromu a ten odkaz pak presun do "Po spusteni". Akorat Win 8 jsem nikdy krom showroomu v Alze nevidel a i tech 5 minut mi stacilo k tomu, abych se o ne vice nezajimal, takze vic asi neporadim.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
O víkendu budu zkoušet, v těch w8 to fakt není tak jednoduchý.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Má tohle moje připojení od O2 adsl/8mb/ cenu 505kč měsíčně? Prý jsou staré kabely k ústředně :evil:.
http://www.lupa.cz/nastroje/speedmeter/#mereni/12163322/


Offline Trewor

Ono se to taky odvíjí od vzdálenosti k ústředně. Já jsem třeba na limitu a tak i když mam dobrej download tak upload je na prd.
Pokud můžeš tak od O2 pryč na kabel nebo pokud máš blízko kvalitní bezdrát. U nás je třeba JM-net..ale 3 vysílače kolem mě jsou stíněný :(
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4



Offline Pepe

Mám kabelovku a platím 628,- i za Tv .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já mám jenom starý připojení na telefon. :'( Zkusím těch 10mb/s za 490kč /vzduchem/.
« Poslední změna: 24.09.2013 - 19:37:32 od Rob »


Offline Pepe

O.K. -----vytáčené připojení je nula , no a pak že z čeho ti šediví hlava . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001