GalantWeb

Chladič nefunguje tak jak ma...

Offline M.Nepster

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
  • My TERROR
Potřebuji poradit prehriva se mi motor vodu tam mam,koupil jsem i novy termostat ktery funguje ale stejne se prehriva.s chladice se mi vraci voda do nadobky a s ktere pak vlastne odtece pryc kdyz se naplni.potrebuji poradit co stim??furt musim dolivat vodu ale stejne i tak se stim neda ject dal jak 30km a nebo jet rychle to je pak klidne i po peti km po vode..:( a klimoska mi fouka teple jen nekdy a nebo pri vysoke rychlosti muze to mit neco spolecneho?pak fouka jen studene:(
« Poslední změna: 14.02.2009 - 14:12:53 od M.Nepster »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Blbý víčko od chladiče...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline M.Nepster

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
  • My TERROR
ne ne vicko je plne funkci nekdo mi rika ze by to mohlo bejt cidlo na vrtule pac  ty se mi netocej kdyz otevru kapotu a teplota je skoro uz u cerveneho pole ale nevim kde ho mam hledat.


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Nooo to vicko ,moze byt na vine .....stoji okolo 2 kil tak naajprv si vymen to....nieje to velka polozka a potom chod dalej . A tie vrtule.....no mne sa teraz v zime ani len neroztocia .Mozes mat aj nacate tesnenie pod hlavou.....skus to vicko a potom chod po cidle a taaak .
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jestli ti takhle rychle mizí voda tipoval bych o spíš na těsnění pod hlavou, nebo prostě nějaký průšvich kolem motoru.
co máš vlastně za auto?
mě taky kdysi záhadně mizela voda a tekla mě vodní pumpa. jenže jak je schovaná za deklama rozvodů nebylo to vidět


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Jestli nemáš mokro pod autem, tak se podívej na víčko od oleje, jestli je tam emulze -voda s olejem....
A nebo olej ve vode na druhym víčku...
Kdyz nastartujes a bublá ti v chladiči, hodně moc, tak ti fouká těsnení a bude v pérdeli...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline M.Nepster

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
  • My TERROR
mam galanta 2.0 tdi  
No je mi ale divny že se neroztocej ani kdyz je teplota uplne nahore. a predtim se tocily a ted vubec. a to vicko tam mam uz uplne nove a stejnak se zahriva.akorat nevim kde mam hledat to cidlo nebo jak vypada.z vrutuli jdou draty do nejaky hranate asi hlinikove desticky a zni rovnou pak nekam smerem k baterii kde se propojuji s dalsimi draty.
myslim ze bud to bude to cidlo nebo tesneni pod hlavou..


Offline M.Nepster

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
  • My TERROR
pod autem neni ani kapka niceho a to stalo pres dva dny a okolo vicka mam jen trocha oleje ale bez vody a chladic a ani nidke jinde to nebubla nejspis to bude to cidlo:( jen ho musim najit


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
No neviem. Ale za aku dlhu dobu ti zacne ukazovat vysoku teplotu ? Hadice máš natlakované ? Neviem kde má čidlo nafták nieje niekde na chladiči alebo pri termostate ?
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline estimator

ta klima s tym nema nic spolocne to ze ti nefuka horuci vzduch je bordel v radiatore.....
precistit..... ked nastartujes studeny motor kolko mas otacok? ked sa zohrieva klesaju? az na cca 750?
ak hej cidlo je v poriadku blbe tesnenie pod hlavou by ti nevylievalo vodu (ale zas vre voda cize aj to by mohlo) to robi viecko je tam blby tlak
skus dotykom hadicu z chladica a do chladica (bacha byva to horuce ale teba musi zaujimat tlak) tie vrtule sa spinaju dost neskoro ale ak to vre mali by sa zopnut aj ked tie ti to neuchladia....bud vadny termostat tesnenie alebo viecko....


Offline M.Nepster

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
  • My TERROR
nejdrive teda skusim koupit to vicko , nevite nekdo kde ho sehnat?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

V autokelly ho maj... stoji necely 3stovky... myslim... origo Nipparts.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline M.Nepster

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
  • My TERROR
Hadice jsou natlakovane ale neska jsem zjistil kdyz jsem nastartoval ze kdyz ho necham klapat tak 2 minuty tak rucicka se ani nehne na palubce teplomeru a od vicka to zacne uz foukat vzduch  do prepadovky ( nadobky ) tak to asi bude vickem..ale jinak se zacne prehrivat bud kdyz ho netocim jen tak radim pokazdi na 2 tisicich tak po 2O km a kdyz ho tocim tak je to behem chvilky:( a nevite jestli jde obednat to vicko pres internet nejde mi nikde najit..


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

http://obchod.autokelly.cz/default.aspx
zadáš auto, pak chlazení - chladiče vody - víčko, maj tam nipparts za 343kč...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline M.Nepster

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
  • My TERROR
Tak jsem to vyresil chlapi dal jsem to do servisu:D udelaj mi jak tesneni pod hlavou valcu tak i novy rozvody a svicky:D jo a nevite nekdo kde sehnat hodiny jak jsou uprosterd palubky nahore u skla na galanta tdi?2.0