GalantWeb

4G63 T

Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Zdravim, mam Galanta Dynamic 4 a premyslim o investici do motoru s turbem...mate s tim nekdo nejake zkusenosti? Je tam odlisna elektrika oproti 4G63 DOHC bez turba? Benzinove cerpadlo je stejne? Vydrzi prevodovka z Dynamica vyssi kroutak a vykon?  :o Budu vdecny za kazdou uzitecnou radu


Offline Drak

elektrika je jina, čerpadlo taky jiny, převodovka je stejna. už sem to tento rok jednou předělaval. prace na 4 dny. Budeš potřebovat komplet motor s veškerou elektrikou a jednotkou.
« Poslední změna: 21.03.2007 - 23:09:48 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
a nevis kolik tisic km motor a turbo vydrzi? Abych nevedomky nekoupil motor na konci zivota...
A co vsechno bych mel na motoru udelat aby mi neco vydrzel? Pocitam s tesnenim pod hlavou, rozvodak, spojku,


Offline Drak

to se špatně odhaduje kolik km.... v nejlepším případě koupíš motor s cca 100tis km....a stejně nemáš jistotu jak sním kdo jezdil.
Repase turba tě vyjde 10-15tis kč
rozvody + těsnění do cca 7 tis.
pak můžou bejt načatý ojniční pánve, pístní čepy atd.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
Už mám sice potřebný kapitál, ale najít ten správny model eclipse se zdá být nemožné  :o
ještě bych se chtěl zeptat, jakou mám ten motor spotřebu? Muj Dynamic 4 jezdí pod 10 l jen málokdy...


Offline Drak

Zeptej se Alíka...myslím, že se za 12litrů budeš rád
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Alik

jak rika drak je to hrozne moc prace!!!a ta spotreba je docela kruta.......... -_-
protoze ekonomicky se stim jedit neda..... :mellow:
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov